lekarz Mariusz Witczak

2,6
2,7
2,6
2,8

Za przeproszeniem imbecyl a nie lekarz, spóźnia się 3 godziny, pośpiesza wszystkich ludzi a nawet Usg nie zrobił.Człowiek jest niepoważny i nie powinien pracować w swoim fachu, gardzi ludźmi i nie ma żadnych uczuć. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego pana ponieważ jedyne z czym się wyjdzie to podniesione ciśnienie.

Nie polecam tego gościa! Jest niepoważny!!!! Umawia po parę osób na ta sama godzinę!!! Opóźnienia paru godzinne. Ludzie na korytarzu gotują się aż! Płacisz150zl prywatnie za wizytę a ten gościu w ogole nie szanuje czasu pacjenta! Nie wydaje także paragonów za wizytę.odradzam

Lekarz bez ludzkich uczuć!!!!!zdania nie zmienię!Wyprosił wygonił rodzinę na 3 godziny przed jej zgonem.Nie pomógł płacz,prośby powiedział ,że cyt.przecież ludzie umierają!Tak ludzie umierają ale to była moja ,nasza mama nie ludzie!!!to sprawa indywidualna to najukochańsza osoba.Nie zrozumiał nie dotarło niestety do doktora.Po 3 godzinach zadzwonił ,że mam zmarła......tak się się zdarzyło ...tak powiedział i słowa się spełniły!Szok dla dzieci...dla doktora ludzik który zmarł bo przecież ludzie umierają!

Dobry, ciepły człowiek. Bardzo konkretny i dokładny. Dla mnie nie musi być wylewny, ważne, że jest bardzo dobrym fachowcem. Nie postawił pochopnie diagnozy, zlecił dodatkowe badania. Szczerze polecam.

W mojej ocenie lekarz beznadziejny.Karze brać leki, po których guzki się rzekomo wchłonęły i stwierdza że koniec leczenia...na zawsze. Po kilku miesiącach wizyta u innego endokrynologa i co... Guzy są tak duże że biopsja a co dalej...to się nazywa profesjonalizm pana Witczaka.Pomijając jego traktowanie pacjenta.jak nie pasuje to wypad z gabinetu, i tak ma zbyt wielu pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Zielona Góra"?

al. Solidarności 36 (Posum)
Poznań
Września
NZOZ "Termed"
ulica Wiśniowa 8
88-230 Piotrków Kujawski
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
67-100 Nowa Sól
105 Szpital Wojskowy z Przychodnią
68-200 None
65-048 Zielona Góra
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FEMVITA"
Rynek 31/32
68-100 Żagań