Mariusz Władyga

Chirurg onkolog

Zdecydowanie polecam wszystkim tego lekarza. Operował moją córkę. Wspaniały człowiek, miły, budzący zaufanie, a do tego rewelacyjny specjalista i chirurg. Informuje o diagnozie w sposób jasny i rzeczowy, ale nie budzący paniki, a to jest ważne przy schorzeniach z którymi się do niego udajemy. Do tego od początku do końca leczenia interesuje się pacjentem i jest dla niego prawdziwą ostoją w trudnych chwilach w szpitalu.

jest osobą która wzbudza zaufanie,zawsze uśmiechniety ,życzliwy i z wielkim poczuciem humoru, a do tego jest bardzo dobrym lekarzem ,diagnozy stawia szybko i trafnie, nie lekceważy pacjentów i zawsze stara się wyjaśnić na czym będzie polegało leczenie.Sumując jest nie tylko dobrym lekarzem ale jest również CZŁOWIEKIEM, czego nie można powiedzieć o pozostałych lekarzach ze Szpitala Onklogicznego w Opolu

I jeszcze do tego zawsze uśmiechnięty,dowcipny i sympatyczny.Gorąco polecam!!!

I jeszcze do tego zawsze uśmiechnięty,dowcipny i sympatyczny.Gorąco polecam!!!

był lekarzem prowadządzym mojego ojca polecam lekarz pełny zaufania mówi co myśli po chorobie porozmawia jak trzeba POLECAM

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego lekarza :) Sympatyczny, wyróżniający się poczuciem humoru, potrafił stworzyć miłą atmosferę podczas badania. Udzielił wielu interesujących informacji i wykazał się dużą kompetencją.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog "?

dr
Krzysztof Dereń