dr n. med. Mariusz Wróblewski

Nie polecam. W 22 tc trafiłam do doktora na konsultacja w związku z niewydolnością szyjkowo-ciśnieniową. Czułam się potraktowana przedmiotowo. Lekarz nie zobaczył nawet moich badań. Wizyta trwała chwile. Zaproponował mi pobranie wymazów w prywatnym gabinecie bo w szpitalu nie ma takiego sprzętu (czyli wziernika i patyczka do poprania wymazu). Kazał mi przyjść po tygodniu na kontrolę. Poszłam niechętnie. Okazało się, że szyjki prawie już nie ma, pojawiła się lejek. Lekarz powiedział , ze grozi mi przedwczesny poród i że mam wrócić do domu. Dał skierowanie do szpitala termin za 16 dni. Na skierowaniu nic nie wspomniał o niewydolności szyjki macicy. Skierował mnie na zwykłą obserwacje szpitalną i badania: morfologia, mocz, biochemia. Poszłam do mojego lekarza prowadzącego i dostałam skierowanie na cito do szpitala bo szyjka miała już 3mm oraz 1 cm rozwarcie. Na izbie przyjęć na polnej powiedzieli mi, że zaczyna się walka z czasem o utrzymanie ciąży!!!! Nieodpowiedzialność i brak empatii tego lekarza mogła skończyć się tragicznie.

Ostatnia wizyta z USG piersi i USG tarczycy trwała 8 minut. Podobnie pierwsza wizyta z cytologią i USG jajników około 6 minut. Z rozebraniem się i ubraniem do badania daje to około 3 minuty na wykonanie dwóch badań. Na pierwszej wizycie powiedział, że mam nadżerkę i trzeba umówić się na wymrażanie. Cytologia była czysta, na drugiej wizycie nic o nadżerce nie wspomniał. Na drugiej wizycie powiedziałam, że coś mi dolega, powiedział, abym zapisała się na kolejną wizytę, bo NFZ mu nie zapłaci za wypisanie mi recepty. Nie robi wywiadu, nie ...

Nie robi wywiadu, nie rozmawia z pacjentkami.

Nie zawalczył o mnie, powiedział ok, nie to nie, nie wrócę do niego. Odradzam. Nie zaproponował nic, wyszłam zestresowana.

Byłam dzisiaj pierwszy raz u Pana doktora. Jestem zadowolona. Dziękuję za konkretna I dokładną wizytę. Wszystko Pan doktor wytłumaczył i pokazał.

Pan Doktor jest bardzo uprzejmy, miły i zaangażowany w swoją pracę, Chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Przeprowadził wiele kompleksowych badań ze względu na torbiele jajników. Poprowadził ciąże, przeprowadzał kontrole, badania, kierował na specjalistyczne badania, prowadził kartę ciąży, służył radą. W razie potrzeby skierował do szpitala. Bardzo jesteśmy wdzięczni Panu Doktorowi za wspaniałą opiekę i serdecznie polecamy wszystkim!

Na Doktora Wróblewskiego trafiłam przez przypadek na izbie przyjęć przy ul.Polnej. Niezwykle uprzejmy, wzbudzający zaufanie lekarz, wykazujący troskę o pacjentkę. Podczas kolejnej wizyty, a także pobytu w szpitalu, czułam się zaopiekowana i spokojna o przebieg zabiegu. Kompetentny, opanowany, cierpliwy, zdecydowanie najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam, do którego będę wracać i którego z serca polecam.

Bardzo polecam! Przypadkowo trafiłam do Pana Doktora, powoli tracąc już nadzieje, że zmiana lekarza cokolwiek da. Jako jedyny z kilkunastu lekarzy zaczął działać. Owszem, najtaniej nie jest ale liczą się efekty naszej "współpracy". Za każdym razem tłumaczy co i dlaczego musimy zrobić. Bardzo sympatyczny i kulturalny, pełen profesjonalizm.

Ten lekarz to dramat. Podczas prowadzenia ciąży , a raczej kasowania za każdą wizytę 150 zł nie zlecał nawet podstawowych badań. Pacjentki traktuję jak maszynkę do nabijanie kasy. Gdybym w porę nie zmieniła lekarza prowadzącego, oraz na własną rękę niewykonywała badań , to nie wiem czy urodzilabym zdrowe dziecko. Szkoda , że tak wiele kobiet daje się naciągać na pseudo uprzejmości ze strony pana doktora.

Do Pana dr trafiłam przez "przypadek" i jestem bardzo zadowolona. Bardzo konkretny, kompetentny i opiekuńczy lekarz. Polecam z całego serca.

Lekarza nie polecam zdecydowane NIE wydałam sporo kasy na biopsje piersi i nic z tego nie wyszło bo lekarz zle pobrał próbkę do badania i wynik nie wyszedł aczkolwiek ani slowa przepraszam też nie usłyszalam i stwierdził że muszę zrobić kolejne badanie tez za nie małe pieniądze zebym była pewna że to guz piersi.Lekarz tylko nadciąga na kasę zdecydowanie. 😞