lekarz Mariusz Wudarski

Internista, Reumatolog

Jedyny lekarz, który poswiecil mi tyle czasu! Cudowny człowiek i specjalista. Polecam z czystym sumieniem.

To przede wszystkim normalny człowiek. Odpowiada na pytania, które dręczą pacjenta. Jest przystępny i wykazuje troskę o pacjenta. Polecam go z pełnym przekonaniem innym chorym. Samemu doktorowi dziękuję za wizytę. To bardzo dużo - umieć rozmawiać z chorym człowiekiem i sprawić, żeby po wyjściu z gabinetu nie poczuł się załamany i pozostawiony sam z ciężką chorobą.

Uczestniczyłem w badaniach klinicznych w Instytucie Reumatologii i zetknąłem się z dr Wudarskim. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Polecam wszystkim BK

BK

Jest to jedyny lekarz, którego poleciłabym bez zastanowienia i z czystym sumieniem. Już od pierwszego spotkania wzbudził nasze zaufanie. Jest bardzo sumienny i uprzejmy. Poświęca dużo czasu pacjentowi i dokładnie tłumaczy chorobę i przebieg leczenia. Poza tym jest bardzo skuteczny, gdyby nie on w naszej rodzinie byłoby o jedną osobę mniej... Temu lekarzowi będę wdzięczna do końca życia za ten 100-procentowy profesjonalizm.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49