lekarz Marlena Borowska

Lekarz rodzinny

Szczerze polecam. Doktor Borowska to naprawdę godna zaufania specjalistka. Kompetentna, prowadzi moją terapię już od wielu lat. Mimo natłoku pacjentów znajduje czas na kompleksowy wywiad i zawsze odpowie na moje pytania. Polepszenie mojego stanu zdrowia zawdzięczamPani Doktor.

Szanowna pani doktor proszę podać osobę która narusza pani kompetencje zawodowe lekarza o odszkodowanie np 30tyś .Może zgodnie z ustawą o zdrowiu psychicznym opinię pani wystawia osoba psychicznie chora ,której portal internetowy zezwala na oszczerstwa.Chore osoby to chore .Obecnie założyłam portalowi sprawę odszkodowawczą 2mil zł że przez obrazę lekarza .Andrzeja Paska i wydaną opinię haniebną przestępczą lekarza ,moja rodzina jest szkalowana ,chrzestnym dziecka jest lekarz Andrzej Pasek ,opinie krytyki lekarza mają zgodnie z prawem znamiona przestępstwa Lekarz Andrzej Pasek założy pozew portalowi za utratę wiarygodności wykonywanego zawodu Pani doktor podaję tel.rodziny która padła ofiarą portalu 693-465-434 Anna i niepełnosprawnyMichał

Niestety nie polecam. Brak czasu i ochoty na wysłuchanie pacjenta.Przeziębienie (ponoć zwykłe) okazało się (już w szpitalu, po wezwaniu Erki) być zapaleniem płuc. Może Pani doktor się śpieszyło! Może prywatnie byłoby lepiej :( Tylko, że ja mam jedno życie!

totalna porażka, złe diagnozy i leczenie. Nie jest to tylko moje zdanie ale i osob ktore znam

świetna lekarka-polecam wszystkim gorąco;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))