lekarz Marlena Bryczek

Dermatolog

Lecze się u niej od maja na trądzik, kiedy kremy itp nie pomagały podała antybiotyk, po 3 miesiącach pomógł i to sporo ale jeszcze mi się to nie podobało więc bez zastanowienia jakby chciała się mnie jak najszybciej pozbyć dała kolejny mocniejszy, drogi lek, który na prawdę pomaga (opinie innych) zobaczymy jak na razie polecam jest miłą doktorką dobrze tłumaczącą i poza tym nagłym (to dajemy "nazwa leku") dobre podejście. i nie jest z tych lekarzy którzy chcą tylko jak najszybciej byle jak przebadać kogoś i do domu ( nie spóźnia się specjalnie długo)

Po kilku wizytach, Pani Marlena Bryczek, "poddała się", informując, że nie jest w stanie pomóc mi i dalej prowadzić leczenia. Natomiast za pozytywne można uznać, iż wskazała innego wysoko kwalifikowanego dermatologa, w lubelskiej Klinice Dermatologii, gdzie szybko i skuteczne dokonano diagnozowania i leczenia.

Nie wiem, czy nadal pracuje w Końskowoli ale przyjmuje też w głównej przychodni w Puławach na ul. Centralnej

Kompetencja, kontakt, zaangażowanie. Wszystko na najwyższym poziomie.

Kompetencja, kontakt, zaangażowanie. Wszystko na najwyższym poziomie.