lekarz Marlena Bylinka

Dermatolog

Po wielu wizytach u innych dermatologów wreszczie osoba, która w pełni zasługuje na miano Lekarza Dermatologa. Diagnoza poparta szczegółowym badaniem i postawiona po kompleksowym wywiadzie i dokładnym zapoznaniu się z dokumentacją medyczną. Pani Doktor bardzo miła, cierpliwa i dokładnie tłumacząca przebieg leczenia. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile wymaga schorzenie - nie 5 minut jak inni... Ale najważniejsze, że po dwóch tygodniach leczenia widać efekty. Mogę pracować i chodzić, bo dłonie i stopy już nie bolą. :)

Każda wizyta kończy się tak samo, uczulenie na proszki do prania, pożywienie, napoje. Świerzb i łuszczycę każdy rozpozna, nie trzeba być lekarzem. Gorzej jeśli sprawa jest poważna i niecodzienna. Jeżeli dolega Ci coś nie spotykanego. To Bylinka nie da rady, szkoda kasy. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Mnostwo wizyt, mnostwo recept i mnostwo pieniedzy wyrzuconych w błoto. Pani doktor na slepo przepisywala mi kolejne masci i leki na tradzik co kolejna to drozsza a nic nie pomagalo. Poszlam do innego dermatologa, jak sie okazalo mam problemy z tarczyca i Hashimoto i to jest zrodlem tradziku. Doktor Bylinka zamiast poznac wlasnie przyczyne tradziku na slepo przepisywala mi kolejne leki, w tym antybiotyki, ktore nie tylko nie pomogly, ale i zaszkodzily mojemu organizmowi. Jedyne co trzeba przyznac pano doktor jest fakt iz jest niewiarygodnie milą osoba, ale chyba nie tylko o to chodzi prawda?

Absolutnie polecam! Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia etapy leczenia, nie trzeba z niej wyciągać informacji, jak to się zdarza u niektórych lekarzy. Ja jestem bardzo zadowolona.

super lekarz ,mila ,uprzejma jezdze z dziecmi juz troche czasu ,pomogla mlodszemu synowi i starszemu,leczenie jest skuteczne ,zna sie na tym co robi w przeciwienstwie do innych lekarzy u ktorych bylam ,polecam

Bardzo kompetentna, indywidualnie podchodzi do pacjenta, absolutnie cudowna. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że jest to lekarz z powołania. Nic nie robi z przypadku i bez odpowiedniej diagnozy. Polecam gorąco. Fakt wizyty są płatne ale w tym przypadku w 100000000% warto!!!!!!

Pani Dermatolog Bylińska bardzo miła kobieta i uprzejmna bardzo dobrze potrafi doradzić i zna się na swoim fachu :-).Nie rozumiem tych komentarzy niżej aż przykro słuchać .:-(

Bardzo nieuprzejma, niewychowana "Pani doktor". Stwierdzam kiepskie kompetencje oraz brak fachowego wykonania zabiegu o podejści do pacjenta(klienta) juz nie wspomne. Za poprawke źle wykonanego zabiegu chciała jeszcze pieniądze!!! Czy to jest poważne??? Oczywiscie nie przyznała sie do tego i kazała wyjść i "więcej nie wracać". Podejscie do klienta profesjonalne, prawda? Poszedlem do innego dermatologa i zapracilem 4 razy mniej za zabieg i został on wykonany tak jak powinien bez potrzeby ponownego przychodzenia i dodatkowych kosztów. Apsolutnie odradzam i nie polecam !!!

Bardzo nieuprzejma, niewychowana "Pani doktor".

Apsolutnie odradzam i nie polecam !!!

Pani doktor absolutnie nie ma podejścia do dzieci. Niby stara się rozmawiać z dzieckiem, ale podczas wizyty moje dziecko potraktowała przedmiotowo. Jak przedmiot, który zakłóca rozmowę. Byłam w szoku. Nie opiszę dokładnie co się zadziało, ale nie polecam, przynajmniej jeśli chodzi o traktowanie małych dzieci. Rozumiem, że dermatolog to nie pediatra, ale zwykłe ludzkie odruchy wymagają innego zachowania. Widać, że obrosła w piórka. Cóż... w tej sytuacji będzie trzeba jeździć do dużego miasta.

duzo pracuje,wiec jak sie wybralam na wizyte,prywatna, to z kilkoma problemami.po 10 min. uslyszalam, ze Pani doktor ma 15 min na pacjenta....szczeka mi opadla! myslalam, ze jak umawiam sie na wizyte prywatna to lekarz poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje za 80zl.leczenie,ktore zastosowala u mnie okazalo sie nieskuteczne,wiecej tam nie pojde.