lek. dent. Marlena Feret

Najlepsza dentystka! Od ponad 20 lat chodze do pani leczyc zeby. Mialam robione korony, licowki, leczenie kanalowe itd. Nigdy nie wracalam do poprawek. Pani Marlena zawsze wytlumaczy co robi z zebami. Zawsze znajdzie czas. Jest osoba mila, profesjonalna i cierpliwa. Cala rodzina leczymy zeby u pani Marleny - maz, siostra, wujek… To jedyny dentysta, do ktorego nie boje sie pojsc, bardzo polecam!

Wizyta w gabinecie była przypadkowa, wywołana nagłym bólem. Trudno uwierzyć , że można w dzisiejszych czasach można trafić na tyle empatii, kompetencji i można się nie bać dentysty. Jestem bardzo zadowolona z podejścia, leczenia , poświęcenia i uprzejmości. Cała moja rodzina korzysta z usług Pani doktor.Nareszcie trafiłam!!!

Z wizyt jestem bardzo zadowolony, fachowa obsługa a p. doktor bardzo kompetentna i bardzo miła. Ma bardzo dobre rozeznanie co do leczenia cechuje Ją cierpliwość i staranność wykonywanej usługi. Gabinet na wysokim poziomie, wyposażony w nowoczesny sprzęt i materiały. SUPER!!!!

SUPER!!!!

Z uporem maniaka próbuje wcisnąc czyszczenie kamienia nazębnego. Ja się na to nie zgodziłam to tą usługe wykonała bez mojej zgody, kasując mnie za to. Plomba wytrzymała tylko 3 lata.

Plomba wytrzymała tylko 3 lata.

na drugi dzień po leczeniu zęba plomba wypadła, po ponownym leczeniu ząb zaczął boleć....a wcześniej nie bolał