mgr Marlena Gromska

Psycholog

Dziękuję za pomoc w dokonaniu dużych zmian w swoim życiu, między innymi za przejście przez rozwód. Pani Marlena pomogła mi odzyskać pewność siebie, nauczyłam się dbać o swoje dobro. Polecam bez wahania.

Nie polecam zwłaszcza parą którym zależy na związku !!! Jak dziecko dała sie nabrać na "mechanizm iluzji i wyparcia w chorobie alkoholowej" mojej zony (ta diagnoza została potwierdzona przez dwoch niezależnych i rzetelnych psychologów). Pani Gromska po godzinie postawiła diagnoze: "Iż problem jest we mnie, poniważ jestem emocionalnym szantażystą o skłonnościach sociopatycznych" (ta diagnoza zosta obalona przez dwóch psychologów i psychiatre z pomocy którego musiałem skorzystać gdyż dzięki pani Gromskiej i jej diagnozie nabawiłem się ciężką depresji). Reasumujac krotka wizyta i szybka diagnoza pani Gromskiej, kosztowała mnie małżenstwo i wiele godzin kosztownej psychoterapii. A była żona nadal codziennie upieksza sobie rzeczywistość czteropakim, twierdxac ze problemu nie ma, gdyz zgodnie z opinią pani Gromskiej problem jest we mnie a nie w niej.... Masakra.. Jeżeli czytasz tą opinie i wciaż sie zastanawiasz nad usługami tej pani. To przemyśl jeszcze jedno. Tyle lat praktyki i tylko kilkanascie opini w dodatku same pozytywne (podejrzewam ze juz wiecej pracowników i członków rodziny ta pani nie miała) Ja się dałem na to złapać Ty masz wciąż szansw znależć kogoś kto Ci nie zrujnuje życia.

Terapa u Pani Marleny to jedna z najważniejszych decyzji w moim życiu. Poprzez terapię odbudowałem poczucie własnej wartości, wiarę w siebie, w swoje możliwości, życie znów nabrało smaku. Dziękuję i serdecznie polecam spotkanie z Panią Marleną Gromską!

Polecam Panią Marlenę Gromską. Niezwykle ciepła i wyrozumiała, pełen profesjonalizm. Terapię zakończyłam ale na pewno będę wracać. Moje życie nabrało sensu.