lekarz Marlena Majkut-Sobechowiczlekarz Marlena Majkut-Sobechowicz - zdjęcie profilowe

lekarz Marlena Majkut-Sobechowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Bogate doświadczenie w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Absolwentka dwuletniego podyplomowego Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti - Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Międzynarodowa specjalizacja z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, pod patronatem WOSAAM (Światowej Organizacji Medycyny Anti - Aging). Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach praktycznych z medycyny estetycznej.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej WUM w Warszawie, specjalizując się w dermatologii i wenerologii. Swoją przygodę z medycyną estetyczną rozpoczęła we Włoszech i Szwajcarii szkoląc się u światowej sławy chirurga plastycznego dr Riccardo Forte. Następnie swoją wiedzę i doświadczenie poszerzała u znanego specjalisty i szkoleniowca dr Inigo de Felipe w sieci jego klinik w Hiszpanii. Przez ponad rok pracowała w klinice estetycznej dr de Felipe w Warszawie. Dzięki bardzo szerokiemu doświadczeniu, bogatej wiedzy zdobytej w ciągu kilku lat pracy i nauki, doktor podchodzi do pacjenta w sposób kompleksowy i nowoczesny. Wykonując zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przywraca harmonijny wygląd twarzy i ciała. Naturalne piękno i zdrowa skóra to motto przewodnie Pani doktor.

Od wielu lat borykałam się z problemem wypadania włosów ze względu na autoimmunologiczną chorobę tarczycy. Stosowałam różne preparaty, leki, suplementy diety. Korzystałam z wielu specjalistów, wydałam też dużo pieniędzy na zabiegi lecznicze, mezoterapie, ale nie widziałam większych efektów, co więcej moich włosów stale ubywało. Dopiero Pani doktor po zbadaniu mnie dokładnie podała, jakie są przyczyny złego stanu moich włosów. Dowiedziałam się, że obok chorej tarczycy mam również problemy ze skórą głowy. Skutecznie wyleczyła moją skórę, zaproponowała także mezoterapię nowym produktem, po którym włosy znacznie się zagęściły, mam ich teraz znacznie ...

Dopiero Pani doktor po zbadaniu mnie dokładnie podała, jakie są przyczyny złego stanu moich włosów. Dowiedziałam się, że obok chorej tarczycy mam również problemy ze skórą głowy. Skutecznie wyleczyła moją skórę, zaproponowała także mezoterapię nowym produktem, po którym włosy znacznie się zagęściły, mam ich teraz znacznie więcej niż pół roku temu. Zmiany widzą również inne osoby, np. moja fryzjerka zauważyła znaczną poprawę kondycji moich włosów, sama poprosiła o kontakt do Pani doktor. Nie sądziłam, że można osiągnąć takie efekty, myślałam, że uzyskam lekką poprawę a efekt przerósł moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z porad i z leczenia Pani doktor Majkut Sobechowicz. Bardzo polecam wszystkim Panią doktor!

Ciężko się nieco dodzwonić, ale polecam tego lekarza. Widać umiejętności i zdecydowanie, a przy moim problemie to ważne bo jest wymagane długotrwałe obserwowanie.

wspaniały specjalista no i przepisuje leki którego pomagają, a to najważniejsze, polecam jak najbardziej wszystkim

Pani doktor Marlena jest przesympatyczną osobą. Doskonale rozumie potrzeby pacjenta. Potrafi słuchać i trafnie dobiera zabiegi. Byłem u niej dwukrotnie. Raz z problemem dermatologicznym i raz na botoksie. Ma bardzo szeroką wiedzę w swojej dziedzinie. Polecam i pozdrawiam Panią Marlenę