Witam, Uczęszczam na terapię do pani Marty od roku. Jestem bardzo zadowolony, ma świetne podejście do ludzi, trafne spostrzeżenia, warto było się zdecydować. Pozdrawiam P. 29 lat

Witam,
Pozdrawiam
P. 29 lat

Witam, Jestem mamą 13-letniej Kasi i 4-letniej Julki. Zglosiliśmy się z mężem do pani Marty ze względu na problemy z 4-letnią córeczką, której histeria doprowadzała całą rodzinę do rozpaczy. Pani psycholog cierpliwie i spokojnie wyjaśniła nam dlaczego mała tak się zachowuje podpowiedziała jak się zachowywać ...

Witam,
Jestem mamą 13-letniej Kasi i 4-letniej Julki. Zglosiliśmy się z mężem do pani Marty ze względu na problemy z 4-letnią córeczką, której histeria doprowadzała całą rodzinę do rozpaczy. Pani psycholog cierpliwie i spokojnie wyjaśniła nam dlaczego mała tak się zachowuje podpowiedziała jak się zachowywać wobec niej. Po kilku dniach moja córeczka zaczęła grzecznie chodzić spać o wyznaczonych porach i stosować się do zasad w domu. Pani Marta dodała nam pewności siebie w zmaganiu się z dzieciakami. Podoba mi się to, że ona nie ocenia, nie krytykuje, choć kiedy trzeba to w stanowczy i klarowny sposób tłumaczy co nalaży a czego nie należy robić. Obawiałam się bardzo tej wizyty, zupelnie niepotrzebnie. Gorąco polecam! Lepiej skorzystać z fachowej porady niż samemu przecierać znane ekspertom szlaki:)

Jestem mamą 9-letniego Rafałka i 4-letniej Ani. Panią magister poleciła mi znajoma lekarka, której żaliłam się na trudności w radzeniu sobie z wybuchami złości i zazdrości starszego syna. Pomoc pani Marty okazała się nieoceniona! Poświęciła mi dużo uwagi, zrozumienia, podpowiedziała jak wybrnąć z kryzysu... żałuję że nie wybrałam się wcześniej... Polecam każdemu z rodziców, to bardzo rzetelny psycholog i co najważniejsze ma fenomenalny kontakt z dziećmi!

Ewa 34 lata

Pani Patas pomogła mi znowu stanąć na nogi. Lepiej zrozumiałam naturę moich problemów dzięki czemu jestem na dobrej drodze do ich rozwiązania. Gorąco polecam:}

Ja wybierając terapeutę kierowałam się głównie zdobytym wykształceniem psychologa. Ze strony www Pani Patas wiem, że zdobywała ona swoje umiejętności na "KULu" a potem, w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Myślę, że to już coś znaczy. Podoba mi się jej otwartość i świeżość co bardzo pomaga się ...

Podoba mi się jej otwartość i świeżość co bardzo pomaga się otworzyć już na pierwszej terapii.

80 zł to cena pierwszych konsultacji. Potem cena spada do 60zł.
Moim zdaniem to mało za taką inwestycję w siebie. Moja znajoma płaci stale 80 u innej Pani.

To, że Pani Patas jest młoda to przecież plus. Zna nowe metody. Widać, że ma więcej energii i "chęci" do pracy.
Dla mnie to ważne, by widzieć, że terapeucie zależy na mojej sprawie.

Moja terapia zmierza już ku końcowi. Efekty są naprawdę zaskakujące. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Wodzisław Śląski"?

GABINET PSYCHOLOGICZNY
ul. Rynek 6 gabinet nr 3 , 44-300 Wodzisław Śląski