lekarz Marta Brukiewa

Lekarz rodzinny

Wspaniały lekarz rodzinny leczę się u Pani dr już kilka ładnych lat .Bardzo rzeczowo rozmawia z pacjentem zawsze miła i uśmiechnięta Kiedy dowiedziałem się że mam nowotwór złośliwy pęcherza moczowego potrafiła trzymać mnie na duchu i nie poddawać się. rak jest uśpiony obecnie na jak długo nie wiadomo ALE ŻYJĘ !!! Polecam Panią dr z poważaniem Stefan K.

Wspaniała Pani Doktor. Potrafi rozmawiać z każdym pacjentem wesprzeć go na duchu. To jest prawdziwy lekarz z powołania. Za każdym razem z sercem do człowieka. Zawsze znajdzie czas na rozmowę nie było jeszcze nigdy okazji by odczuć się odsuniętym. Kochająca swoją pracę jest nie ocenionym przykładem dla innych

Wspaniała Pani Doktor.

Pierwszy raz wizyta u lekarza przebiegła bez stresu i w miłej atmosferze. Pani doktor życzliwa, profesjonalna, rzeczowa. Polecam.

Mojej ponad 80 letniej mamie, która od października 2021 roku ma przewlekły kaszel i była już u wielu lekarzy, również u tej pani doktor, pani Brukiewa powiedziała , że ona zrobiła już wszystko i nie jest w stanie pomóc. Szkoda tylko, że nie poradziła do kogo się udać.

Prośba o ponowny kontakt telefoniczny gdyż nie zdążyłem odebrać telefonu z teleporadą wywołała u tej pani takie oburzenie, że oddzwoniła informując jedynie że nie będzie mnie już leczyć.

prawdziwy lekarz z powołania kompetentna uprzejma wyrozumiała godna polecenia

prawdziwy lekarz z powołania kompetentna uprzejma wyrozumiała godna polecenia

wnikliwa i zaangażowana w swoją pracę

wnikliwa i zaangażowana w swoją pracę

Bardzo sympatyczna młoda lekarka.We wszystkich dotychczasowych przypadkach mi pomogła.