dr n. med. Marta Chełmińska

Alergolog, Internista

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!

Dużo choruję i mam różne, lepsze i gorsze doświadczenia z lekarzami, a Pani Doktor jest jednym z nielicznych lekarzy, którego mogę szczerze polecić kazdemu :) Jest to osoba bardzo kompetentna, szczegółowo wszystko tłumaczy, a leczenie przynosi efekty, przy tym jest to osoba bardzo sympatyczna i uprzejma. Poświęca każdemu pacjentowi duzo czasu i uwagi i zawsze chętnie doradzi nie tylko w zakresie alergologii. Naprawde polecam:)

bardzo dobry lekarz a nie jak lekarze ze starogardu gdanskiego pseudo lekarze

bardzo dobry lekarz a nie jak lekarze ze starogardu gdanskiego pseudo lekarze

Jedyny lekarz, który zgodził się leczyc mojego syna-inni odmawiali.Polecam wszystkim dużym i mniejszym.Moja ulubiona lekarka.

Bardzo sympatyczna pani. Skuteczny lekarz. Po zaproponowanym leczeniu moje problemy z katarem siennym przestaly istniec. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Sopot"?

Prywatnie
81-813 Sopot