leczyłam się u pani doktor protetycznie. wcześniej byłam u innych lekarzy, ale nie byli w stanie mi pomóc. PANI DOKTOR zleciła konieczne badania i bez utyskiwania na moją sytuację zębową (u poprzednich lekarzy było to nagminne) zabrała się do pracy. jestem bardzo zadowolona i wreszcie mam piękne zęby. obecnie leczę u pani doktor syna - ma zły zgryz, a pani doktor jest też świetną ortodontką

właśnie zakończyłam u Pani doktor leczenie ortodontyczne. efekt jest zachwycający, co prawda sama też musiałam przyłożyć się do końcowego wyniku ale bez pani doktor mogłabym tylko pomarzyć o takich równiutkich zębach. polecam szczerze i gorąco!

bardzo miła i kompetentna pani doktor. sama dziwię się skąd wzięły się te poprzednie niepochlebne ozeny - leczę się u niej od wielu lat i szczerze polecam. rzadko kiedy można spotkać milszą osobę. z tego co wiem mąż nie jest dentystą tylko syn - byłam u niego parę razy z problemami chirurgicznymi - oby wszyscy byli tacy jak on.

Mąż nie jest uprzejmy ! I jest bardzo wredny !

Mąż nie jest uprzejmy ! I jest bardzo wredny !

Byłam u niej w ciąży była wręcz opryskliwa akurat tak wyszło że miałam w dniu wizyty opryszczkę opiepszyła mnie z góry na dół a ja nie miałam pojęcia że z opryszczką nie powinnam przychodzić. Zatruła mi zęba i miałam potem u niej usunąć truciznę ale po takim podejsciu od razu poszłam do kogoś innego bo chamstwa nie toleruję

Bardzo miła i sympatyczna. Chodze do niej juz ponad 15 lat i jestem bardzo zadowolony!

Bardzo miła i sympatyczna.
Chodze do niej juz ponad 15 lat i jestem bardzo zadowolony!