Specjalista w zakresie indywidualnej i grupowej terapii dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji, opiera swoją pracę na stymulacji polisensorycznej i integracji wiedzy multidyscyplinarnej: psychologicznej, pedagogicznej, medycznej, lingwistycznej oraz logopedycznej. Posiada doświadczenie także w pracy z pacjentami dorosłymi ze schorzeniami neurodegeneracyjnymi. Wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim takich przedmiotów jak: Dykcja i autokorekcja, Dyslalia obwodowa, Diagnoza i terapia logopedyczna, Niedokształcenie mowy pochodzenia korowego oraz w Wyższej Szkole Przymierza Rodzin w Warszawie, gdzie realizuje warsztaty umiejętności z zakresu Fonetyki i fonologii oraz Metodyki pracy logopedycznej. Ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologia polska specjalność logopedia. Obecnie doktoryzuje się w Instytucie Polonistyki Stosowanej UW w zakresie językoznawstwa. Zainteresowania naukowe to m.in. rozwój mowy dziecka w normie i patologii, profilaktyka logopedyczna i wczesna interwencja logopedyczna, oraz ortofonia i dykcja.
Logopeda Warszawa Ursynów Mokotów Wilanów

Pani Marta to świetny logopeda, bardzo sumienna osoba, mająca doskonały kontakt z dziećmi. Ćwiczyła z naszym 5 letnim synkiem, który nie był niestety łatwym pacjentem. Synek lubił chodzić na zajęcia, a rezultaty ćwiczeń były dość szybko widoczne. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Martę, jako bardzo kompetentnego specjalistę. Dziękuję za pracę z synkiem i pozdrawiam.

Pani Marta pracuje od lutego z moim synem nad seplenieniem (syn wsuwał język między przednie zęby, a sz ż cz w ogóle nie było). Spotykaliśmy się dwa razy w tygodniu i już po kilku wizytach zauważalne były efekty pracy, synek zaczął się widocznie kontrolować. Obecnie mamy wywołane wszystkie głoski, również te trudne (syn pięknie już mówi takie wyrazy jak czapka lub szedłem – a nie jak wcześniej capka). Obecnie utrwalamy osiągnięte efekty. Jako rodzic bardzo wysoko oceniam szczegółowe wskazówki do ćwiczeń domowych, których udziela Pani Marta. Polecam gorąco wszystkim rodzicom, którzy chcą efektywne i w przyjaznej atmosferze skorygować wymowę swojego dziecka.

Pani Marta to kompetentny logopeda i serdeczna osoba. Mój syn w ogóle nie mówił, mimo że skończył 3 lata. Zaczęliśmy uczestniczyć w zajęciach stymulujących rozwój mowy i szybko nastąpiła poprawa. Danielek też bardzo polubił panią Martę. Natomiast dla mnie cenne było to, że dostaję informację, co i jak mam ćwiczyć w domu, żeby utrwalać efekt zajęć. W tej chwili mowa Danielka jest zrozumiała, syn nadrobił zaległości i nie odstaje od rówieśników. Nadal pracujemy, ale w tej chwili już tylko nad głoskami i wyrazistością. Bardzo polecam zajęcia u Pani Marty

Znakomity logopeda o bardzo dużej wiedzy i ze świetnym kontaktem z dzieckiem. Moja córka miała duże problemy z komunikacją, poza tym jest nieśmiała i trudno nawiązuje relacje. Dzięki Pani Marcie udało nam się wypracować wymarzone rezultaty, córka teraz mówi chętnie i ładnie. Mogłam uczestniczyć w zajęciach, pokazywała i dokładnie tłumaczyła, jak ćwiczyć z dzieckiem w domu. Zajęcia, które rzeczywiście dały efekt. Serdecznie polecam