lekarz Marta Juda

2,6
2,2
2,2
2,1

Arogancka, bezczela, bardzo złe podejście i stosunek do dzieci.Powinna mieć zakaz pracy z dziećmi.Zbyt wysokie ego i zerowa kultura osobista.

Pani dr Juda zawsze rzetelnie bada moją córkę. Stawia trafne diagnozy. Nie ma problemu żeby otrzymać dodatkowe badania lub L4 na dziecko. Ma dobre podejście do dzieci. Córka nigdy u niej nie płacze i wykonuje polecenia np.otwarcie szeroko buzi do badania. Co u innych pediatrów zawsze kończyło się płaczem. Polecam panią dr. Jest dobrym specjalista w swojej dziedzinie.

Ten lekarz jest bez kultury nie wie co to jest uprzejmość, nie powinna leczyć dzieci !!!!, obrażona, zarozumiała, a co najgorsze nie wypełnia swoich zadań za które ma zapłacone. Ludzie piszcie swoje opinie bo tacy ludzie nie powinni leczyć, a pani dr. powinna zmienić podejście do pocięta, robi nam łaskę. Ten kto miał styczność z pn. doktor to wie że pomyliła zawody.

Ten kto miał styczność z pn. doktor to wie że pomyliła zawody.

Ta osoba nie powinna być lekarzem! Brak kultury,a szacunku do ludzi to już w ogóle nie ma. Mam wrażenie,że ona brzydzi się pacjentów. Byłam u niej z dzieckiem.Nie zbadała. Tylko powiedziała co ewentualnie zrobić... . NIE POLECAM!!! jak najdalej od takich "lekarzy".

Nie wiem skąd u Was te negatywne komentarze. Leczę się u tej Pani od dobrych 10 lat. Jestem jak najbardziej zadowolony. Trzeba być tylko pozytywnie nastawionym z dystansem do wszystkiego.

kobieta zołza !!! córka sie jej boi jak ognia znienawidziła lekarzy nie kompetetna i za kare !! Wszyscy jej przeszkadzają nienawidze tej kobiety 2 raz ją w pogotowiu spotałem i 2 raz dno !! dowiem sie gdzioe skarge złożyć i tam napisze zażalenie !!!

Pani Doktor co prawda ma bardzo często złe dni ale bardzo dobrze diagnozuje chorobę i leczy. Nigdy sie nie zawiedliśmy i jesteśmy zadowoleni

byla baaaaaaardzo niezadowolona ze osmielilam sie z corka przyjsc pod koniec jej pracy,opryskliwa do mnie,krzyczala do dziecka,podejscie do dziecka oceniam na mniej niz zero!!!!absolutnie nie polecam!!chocby nie wiem co nie pojdziemy wiecej do tej pani.

PANI DOKTOR JEST BARDZO OPRYSKLIWA,SPÓŻNIA SIĘ I CZĘSTO CZUĆ ALKOHOL !OMIJAJCIE JĄ !