Parę słów po zakończonej terapii dla tych, którzy jeszcze się wahają i przede wszystkim dla mojej wspaniałej terapeutki p. Marty Kaczmarek Podjęcie decyzji o szukaniu fachowej pomocy to jedno, ale spotkanie terapeuty, który wyruszy z nami w tę podróż to … los na loterii… Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg gabinetu pani Marty, pomyślałam: Co ja tu robię ? Uciekać ? Szybko jednak poczułam, że jestem zauważona, mogę poczuć się komfortowo, spokojnie…podjęłam wówczas decyzję, że cokolwiek będę odczuwała, daje szansę Sobie i Pani Marcie … Watch and wait - pomyślałam…( daje ...

Podjęcie decyzji o szukaniu fachowej pomocy  to jedno, ale spotkanie terapeuty, który wyruszy z nami w tę podróż to … los na loterii…
Kiedy pierwszy raz przekroczyłam próg gabinetu pani Marty,  pomyślałam:
Watch and wait - pomyślałam…( daje temu szaleństwu 12 m-cy,  a potem spadam…:)
6 lat minęło jak burza w lecie… Pani Marta okazała się być profesjonalistką  jakich mało.
Ruszyła ze mną ramię w ramię, ciągle czułam, że „jest obok”.
To, co dla mnie stało się najważniejsze to  fakt,  że rozpoznałam w niej siostrę, przyjaciółkę, partnera, człowieka…
Nie czułam się  osądzana,  zawstydzana,  mniejsza, głupsza.
Za to zawsze wiedziałam, że mam wsparcie, mam obiektywną opinię, mam zrozumienie.
Nie chodzi o to, że każda wizyta była mlekiem i miodem płynąca,  ale każda była szczera !
Czułam się tak,  jakbym miała skakać w przepaść, a Pani Marta czeka tam na dole z materacem :). Fascynująca przygoda !
Pani Marta jest przyjacielska, ale prawdziwa, co oznacza, że  niekoniecznie zawsze usłyszałam to co chciałam,  ale zawsze to, czego potrzebowałam, żeby proces terapeutyczny mknął na przód.
Rozmowy są normalne, życiowe, bez  póz, psychologicznego bełkotu.
Z jednej strony odczuwa się  swobodę i normalność, z drugiej zaś daje się wyczuć,  że Pani Marta kontroluje granice, bacznie obserwuje dokąd i jak szybko zmierzam… robi to subtelnie :)

Podziękowałam już Pani osobiście, ale tu na forum  powtórzę:

DZIĘKUJĘ,  ŻE PANI JEST I ŻYCZĘ TEGO CO JEST DLA PANI NAJKORZYSTNIEJSZE I NAJBARDZIEJ UPRAGNIONE

Marta KD :)

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! To osoba z powołaniem, gdyż bardzo, ale to bardzo pomogła mi gdy miałam depresje, szukałam wsparcia z zewnątrz, gdyż wiedziałam, że sama sobie z tym nie poradzę. Na początku były konsultatcje, by ustalić odpowiednią metodę działania, pomocy. Pani DR jest zaangażowana. kompetentna i w swoich metodach wie co robi! Zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z terapii Pani Marty, zmieniła moje nastawienie do życia i naprawdę poprawiła mi samopoczucie, inaczej patrze na świat, pomimo tego, co przytrafiło mi się w życiu. Czasem potrzeba profesjonalisty, który wskaże Ci właściwą drogę i taka właśnie jest Pani Dr, cierpliwa i wyrozumiała...a przy tym konkretna. Polecam z całym przekonaniem.

Korzystam z pomocy pani Marty od ponad roku. Na poczatku myslalam, ze wystarcza dwie-trzy wizyty i bede zdrowa. Jak Pani Marta zaproponowala mi dlugoterminową terapie bylam wsciekla ale po paru tygodniach zdecydowalam się i wrociłam do niej. Teraz po roku w koncu rozumiem dlatego postawila mi taka diagnozę. Jestem wdzieczna, ze pozwolila mi wrocic na spotkania i cierpliwie znosila moje watpliwosci. Obecnie widze ile jeszcze pracy przede mna ale jestem bardzo zadowolona, ze mam takiego terapeute przy ktorym wiem, ze bedzie mi latwiej pracować nad soba. Nie zawsze jest latwo, nie zawsze wychodze zadowolona ale widze w sobie ogromne zmiany i w koncu rozumiem, ze jest to proces, wiec ma również swoje prawa. Naprawde polecam tą terapeutke!

Zdecydowanie nie polecam! Leczyłam się u pani Marty dwa lata i nie było żadnych efektów. Teraz mam nową psycholog i widoczne efekty były zauważalne już po pół roku terapii, nastąpiła poprawa komfortu życia. Często miałam wrażenie, że p. Marta mnie nie słucha i przyspia podczas naszych spotkać. Odlicznie czasu to standardowa praktyka u Niej. Liczą się tylko pieniądze a nie zdrowie i dobro pacjenta. ODRADZAM!!!

Bardzo profesjonalna pani psycholog. Pomogla mi nie tylko w sferze mojej psychiki ale tez zasugerowala konsultacje u innego lekarza (endokrynologa) i okazalo sie to strzalem w dziesiatke. Jakos przez 30 lat mojego zycia nikogo wczesniej nie zastanowilo, ze przytylam w 3 miesiace prawie 40 kg. Jestem ogromnie wdzieczna - zdrowsza, lepiej znajaca siebie i umiejaca czerpac z zycia, za co jestem ogromnie wdzieczna. Jednak jesli ktos liczy, ze Pani psycholog rozwiaze za niego jego problemy, to zdecydowanie sie rozczaruje - trzeba pracowac samemu

Nie byłam zadowolona z wizyt u pani psycholog. Pani patrzy na zegarek i kończy punktualni nawet jeżeli zaczęła póżniej ze swojej winy. Z planu który mi przedstawiła na najbliższe spotkania nie zrealizowała nic, jakby przychodziła tylko żeby zarobić pieniążki bez chęci pomocy. Czułam się bardzo źle na tych spotkaniach i po paru dałam sobie spokój.

Bardzo miła, dyskretna i przyjemna osoba. Dokładnie tłumaczy co się z nami dzieje, ile i jakiej pracy będzie trzeba włożyć w wydostanie się z problemów. Nie obiecuje cudów tylko rzeczowo, konkretnie tłumaczy na co można liczyć i co trzeba pozmieniać. Szczerze i otwarcie mówi, co może okazać się niemożliwe do pokonania i uczy jak z tym żyć.

Kompetentna, konkretna i uprzejma - to podstawowy opis pani Marty. Bardzo mi pomogla, choc nie bylo to jak sobie wyobrazalam glaskanie po glowie i usmiechy a ciezka praca nad soba ale teraz dopiero czuje roznice w tym, jak mi sie zyje. Mam świadomosc, ze bez pomocy tej pani nie byloby to tak latwe, o ile w ogole by mi sie udalo.Polecam z czystym sercem.