Marta Karpińska

Usunięcie pokruszonego wypełnienia i wypełnienie zęba nowym. 30min zabieg. Cena 400zł. Nie chciałbym u Tej Pani robić kanałowego bo musiałbym brać chyba kredyt.

Leczę zęby u Pani doktor od lat, walczy do końca żeby uratować chorego zęba. Do Pani doktor trafiłam po tym jak inny stomatolog chciał wyrwać chorego zęba, po 6 wizytach ząb został uratowany i jest do tej pory a minęło 20 lat. Ostatnio po paru latach i paru wizytach u innych lekarzy znowu wróciłam do Pani Marty, okazało się że mam w fatalnym stanie dziąsła i przyzębia. Pani doktor po postawieniu diagnozy rozpoczęła leczenie. Podeszła do tego bardzo fachowo, wytłumaczyła jak powinnam dbać o zęby i co ogólnie stanie się jak to zaniedbam. Obecnie jestem w trakcie leczenia i dzięki Pani doktor wierzę że uda się powstrzymać chorobę. Z całego serca dziękuję.

Solidna stomatolog, wczuwa się w chorego pacjęta, niestety za jakość się płaci-pozdrawiam Panią Doktor-Michał Krajza

Pani Doktor cudowna! Godna polecenia! Ma duże wykształcenie, doskonale tłumaczy i leczy! Jestem jej pacjentką od kilku lat i jestem bardzo z niej zadowolna! Polecam

polecam pania doktor lecze u pani doktor zeby od lat...rewelacja . Pelen profesjonalizm i dokladne tlumaczenia konkretnego schorzenia przez pania doktor. bardzo mila i widac ze kocha to co robi

Bardzo sie zawiodlam,pani doktor nie podchodzi idywidualnie do pacjentow,robi wszystko rutynowo i na jedno kopyto.Strata pieniedzy.Zajmuje sie tylko malymi dziurkami a na wieksze problremy nie ma odpowiedzniego sprzetu i wysyla do zaprzyjaznionego stomatologa do Olsztyna, nie wspomne o bolu ktory mi zafundowala! - odradzam. W Szczytnie mozna znalesc lepszych stomatologow.Na dr Karpinska naprawde szkoda czasu i atlasu.

Miła i sympatyczna pani stomatolog. Ząbek nie boli i ładnie zaplombowany:)

Miła i sympatyczna pani stomatolog. Ząbek nie boli i ładnie zaplombowany:)

Nie jestem zadowolona z pani doktor byłam tam z córką i stwierdzam że nie ma podejścia do dzieci jej zachowanie do małego pacjenta ma wiele do życzenia

Ogólnie dobry lekarz. Zęby robi dobrze tylko niewiele tłumaczy.

Ogólnie dobry lekarz. Zęby robi dobrze tylko niewiele tłumaczy.