lekarz Marta Kopeć

1,8
1,9

ktoś

26.03.2017

Szczerze nie polecam! Trafiłam na dyżurkę z grypą żołądkową a akurat miałam zajęcia na uczelni i oprócz recepty chciałam również zwolnienie z zajęć z jedynie dwóch dni. Ta kobieta cały czas podważała to czy, aby na pewno jestem chora i że to przecież tylko wymioty i biegunka. Faktycznie, "tylko wymioty" - wg tej kobiety chyba powinnam wziąć sobie reklamówkę i do niej wymiotować, ale na zajęciach siedzieć. Ponadto napisała mi receptę, dwa leki wraz z dawkowaniem i była zdziwiona czemu nie pytam jak mam to dawkować a przecież wszystko na recepcie jest. Lepiej w domu siedzieć niż czekać godzinami na dyżurce i trafić na nią!

Anna

03.01.2016

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji pani dr. MARTY Kopec. Pelen profesjonalizm i sprzet. Wiele razy mi pomogła i nie zawiodła. Teraz co jakiś czas chodzę z dzieckiem i jestem zadowolna Polecam!

MIrosław

22.12.2014

Porażka. Spóźnia się bardzo często, jest bardzo nie miła, nie kompetentna. Nigdy więcej moja noga tam nie powstanie.

Tomasz

22.12.2014

Ta lekarz to jakaś porażka niby laryngolog a na pierwszej wizycie nie zbadała ani ucha, ani nosa,nie osłuchała mnie pomimo zgłaszania objawów, ironicznie wyśmiała moje objawy.Nie wiem jak ktoś taki może "leczyć" na przyszłość chciałbym ostrzec wszystkich. To przykre i smutne

Anonim

09.05.2013

POLECAM! Naprawdę dobry lekarz. Przykro mi ze takie sa opinie ale ta Pani pozwolila mi naprawde sprawnie przezwyciezyc mononukleoze. Jako jedyna postawila sluszna diagnoze gdy wszyscy inni mowili ze angina. Wreszcie mialem dokladnie wytlumaczone wszystko, naprawde bylem bardzo zadowolony. Fakt, moze na pierwszy rzut oka ...

POLECAM!
Wreszcie mialem dokladnie wytlumaczone wszystko, naprawde bylem bardzo zadowolony. Fakt, moze na pierwszy rzut oka ta Pani nie sprawia wrazenia cieplej osoby, ale ma naprawde duza wiedze. Polecam bardzo kazdemu, wyjątkowo kompetentny lekarz.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
Tuchów