lekarz Marta Kopeć

Laryngolog

1,7
1,8
1,6

Pani doktor pracę zaczyna o godz 13:00 w Kol Med,a powinna zacząć zgodnie z grafikiem o 12:30.Jest bardzo nieprzyjemna,jadu ma wiele w sobie.Nie polecam pani doktor i z pewnością nigdy mnie już nie zobaczy.

Szczerze nie polecam! Trafiłam na dyżurkę z grypą żołądkową a akurat miałam zajęcia na uczelni i oprócz recepty chciałam również zwolnienie z zajęć z jedynie dwóch dni. Ta kobieta cały czas podważała to czy, aby na pewno jestem chora i że to przecież tylko wymioty i biegunka. Faktycznie, "tylko wymioty" - wg tej kobiety chyba powinnam wziąć sobie reklamówkę i do niej wymiotować, ale na zajęciach siedzieć. Ponadto napisała mi receptę, dwa leki wraz z dawkowaniem i była zdziwiona czemu nie pytam jak mam to dawkować a przecież wszystko na recepcie jest. Lepiej w domu siedzieć niż czekać godzinami na dyżurce i trafić na nią!

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji pani dr. MARTY Kopec. Pelen profesjonalizm i sprzet. Wiele razy mi pomogła i nie zawiodła. Teraz co jakiś czas chodzę z dzieckiem i jestem zadowolna Polecam!

Porażka. Spóźnia się bardzo często, jest bardzo nie miła, nie kompetentna. Nigdy więcej moja noga tam nie powstanie.

Ta lekarz to jakaś porażka niby laryngolog a na pierwszej wizycie nie zbadała ani ucha, ani nosa,nie osłuchała mnie pomimo zgłaszania objawów, ironicznie wyśmiała moje objawy.Nie wiem jak ktoś taki może "leczyć" na przyszłość chciałbym ostrzec wszystkich. To przykre i smutne

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Tarnów"?

Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
Tarnów
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
Tuchów