lekarz Marta  Koralewskalekarz Marta  Koralewska - zdjęcie profilowe

lekarz Marta Koralewska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Lekarz rezydent w zakresie pediatrii

Doświadczenie zawodowe w zakresie pediatrii ...

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
Lekarz rezydent w zakresie pediatrii

Doświadczenie zawodowe w zakresie pediatrii zdobywa podczas pracy w SZOZ nad Matka i Dzieckiem w Poznaniu oraz pełniąc dyżury lekarskie na Oddziale Dzieciecy, Noworodkowym i Izbie Przyjęć

Od 5 lat przyjmuje dzieci w ramach Poradni Lekarza Rodzinnego
Zajmuje się opieką medyczną nad dziećmi i młodzieżą do 18 roku życia oraz leczeniem chorób typowych dla wieku dziecięcego
Wykonuje profilaktyczne badania okresowe, patronażowe oraz szczepienia ochronne

Udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki

Członek Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Wakcynologicznego
Nadal podnosi swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach

Do pacjentów zawsze podchodzi indywidualnie

Polecamy Panią Doktor. Trafna diagnoza i leczenie. Dobre podejście do dziecka. Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. pani Doktor odpowiadała wnikliwie na zadawane pytania.

Świetne podejście do dzieci. Ma moje pełne zaufanie mimo, że czasami sprawia wrażenie zakręconej. Widać, że zna się na rzeczy

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci. Zawsze trafna diagnoza i leczenie. Bardzo dziękujemy za dotychczasową opiekę i polecamy Panią Martę.

Serdecznie polecamy Panią Doktor. Jest bardzo zaangażowana w kontakt z dzieckiem i wszystko dokładnie tłumaczy rodzicowi. Niesamowita pamięć -pamięta pacjenta i skutecznie otacza opieką 😊

Super podejście do dziecka! Moja córka zawsze płakała jak tylko wchodziłyśmy do przychodni, a tym razem Pani doktor tak ja zagadała, aby nie było problemu zbadać ja od a do z. Na pewno wrócimy.

Pani Doktor ma niesamowite podejście do dzieci. Emanuje pozytywna energią oraz uśmiechem. Wizyta z dzieckiem u lekarza przestała być koszmarem :) Polecam serdecznie.