lekarz Marta Kotylak-Florczyk

Doskonały specjalista.Szczerze polecam.Na pewno powrócę do P . doktor Kotylak,jak znowu będę miał kłopoty ze wzrokiem.

Przykre ale niektóre komentarze sa po prostu naciągane jak chociażby ten dod WYLECZENIA jaskry - jaskra jest chorobą której wyleczyć się nie da!!! można ją jedynie leczyć ale niestety do końca życia

Polecam Panią Doktor!!! Zajmuje się moim synkiem już od bardzo dawna i dzięki jej fachowej opiece, przez te wszystkie lata, wzrok poprawił mu się diametralnie!!! Bardzo miła i przyjazna osoba!!! :)

Byłam pacjentkom tej Pani, ale nie spełniła moich oczekiwań wybrała dla mnie bardzo drogie soczewki nie szukając nawet innych firm które mają je o wiele taniej, widocznie się jej nie chciało.

Polecam Panią dr. Moje trzyletnie dziecko ma nadzwroczność od urodzenia stwierdzoną przez innego lekarza przy okazji badań neurologicznych. Chodziliśmy do specjalistów w krakowie i w NT słysząc że wszystko u dziecka jest ok. Dopiero pani dr zbadała dokładnie oczy i zaleciła okulary. Niestety wada ta nie nadaje się do leczenia laserem tylko okularki. Hubert ma dużą głowę więc trudno było dostać rozmiar okularków plastikowych z giętkością. Pani dr osobiście chwyciła za telefon i zamówiła specjalnie u producenta na wymiar. Bardzo się wtedy wzruszyłam, bo bardzo mało jest ludzi, którzy chcą!!! Hubercik ma również leczone różne dolegliwości typu zapalenia wirusowe i bakteryjne w oczach. Za każdym razem skutecznie wyleczone. Trzy lata szukaliśmy takiej Pani dr. GORĄCO POLECAM.

super lekarz- dokładnie wypytała o mój problem, wyczerpujące badanie ( na wielu aparatach) i świetny efekt- szybka poprawa Zdecydowanie polecam

Obrażona na cały świat "Pani Doktor", widocznie zła na mnie, że zajmuję jej czas robiąc u niej badania na pracowniczą kartę zdrowia. Gdybym przyszedł prywatnie i z "torbą pieniędzy" pewnie miałaby inne nastawienie. I za to jej nie polecam. Nikomu.

Wysokie kwalifikacje i profesjonalizm. Po wizytach u innych specjalistów byłam zawiedziona. Dopiero Pani doktor Kotylak postawiła właściwą diagnozę, co zaowocowało całkowitym wyleczeniem. Polecam

Polecam

To wysokiej klasy specjalista. Wyleczył mi jaskrę której nikt inny wyleczyć nie potrafił. POLECAM.

To lekarz-cudotwórca. Dzięki tej Pani odzyskałem wzrok

To lekarz-cudotwórca. Dzięki tej Pani odzyskałem wzrok