lek. dent. Marta Kowal

Bardzo niekompetentny stomatolog! Rozumiem te pozytywne opinie, bo ta niekompetencja wychodzi po czasie. Niedoleczone zęby, niedokladnie wypełnione korzenie. Bylam pacjetką pani Kowal 4 lata temu. Mialam leczone zeby pod mikroskopem, na to korony. Po 3 latach okazuje sie ze zeby byly niedoleczone i korony trzeba zdejmowac, ponownie wypełniac korzenie i zakladac nowe korony. Koszta sa przeogromne. Nie warto..

Bardzo niekompetentny stomatolog!

Pani doktor jest niesamowicie dokładna fachowa a przy tym miła i uprzejma.Serdecznie polecam.Wreszcie mam spokój z zębami.

Z całego serca polecam Panią Martę. Przyszłam z założenia leczenia zębów pod narkoza, Pani Marta zaproponowała leczenie bez narkozy (bezpieczniej i taniej) i od razu poczułam się zaopiekowana. Dała mi tyle czasu ile potrzebowałam by się rozluźnić na wizycie gdyż dentyści mnie od dziecka przerażają. Teraz idąc na wizytę w lekkim strachu wiem że Pani Marta zrobi wszystko bym dobrze się czuła. Poza tym jest bardzo dokładna, sumienna i delikatna. Serdecznie polecam dla takich boidudków jak ja 😊

Serdecznie polecam dla takich boidudków jak ja 😊

Perfekcja pod każdym względem. Naprawdę jestem wdzięczna, że znalazłam tak dobrego lekarza jak Pani Doktor Kowal, której należy się szacunek i uznanie.

Wcześniej panicznie się bałam lekarzy i dentystów. Teraz nie żaluję, że przyszłam do pani doktor. Na wizytach byłam miła atmosfera, przez co przekonałam się do stomatologów. Cieszę się, że mam teraz zdrowe zęby. Jest to dobry lekarz. Polecam.

Nie przepadam za dentystą, ale wizyty w tym gabinecie są szybkie. W krótkim czasie udało mi się wyleczyć swoje zęby. Dziękuję za profesjonalizm.

Świetny stomatolog. Bardzo się bałam pierwszej wizyty, jednak wszystko poszło szybko. Wyleczyłam kilka zębów u pani doktor i teraz mam po problemie. Pani doktor jest delikatna i spokojna. Nie ma się czego bać.

Pani doktor to bardzo dobry stomatolog. Bałam się wizyt u dentysty, ale pani ma dobre podejście do pacjentów i jest bardzo delikatna. Teraz leczenie zębów to nie jest koszmar. Polecam wszystkim.

Ja z Pani doktor jestem bardzo zadowolona! Przemiła osoba i bardzo wyrozumiała - nawet dla tych najbardziej strachliwych osób! i przede wszystkim delikatnie i dobrze leczy ubytki! jestem zachwycona Pania doktor!

Pani doktor Marta jest świetna. Centrum Demed jest dla mnie miejscem w którym bez problemu wyleczą zęby, bezboleśnie i bez stresu. Osobiście, jako osoba panicznie bojąca się borowania, jestem bardzo zadowolona z faktu że trafiłam na tak fajnych dentystów w Centrum Demed!