dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta, Medycyna estetyczna

Nie mogłam trafić do lepszej pani doktor .Cierpliwie tłumaczy ,odpowiada na pytania w sposób wyczerpujący a przede wszystkim prostuje zęby bbbbardzo skutecznie.U dwójki moich dzieci proces leczenia dobiegł prawie końca.Bardzo serdecznie polecam Panią Doktor Martę. Zielaskiewicz

Jak najbardziej polecam! Z pewną taką nieśmiałością udałam się do Pani doktor z pytaniem czy w moim wieku (grubo po 40) jest sens prostować zęby. Dzisiaj uśmiecham się do swojego odbicia w lustrze :-) a jak zdjęto mi aparat to popłakałam się z radości widząc proste zęby. Pani doktor, a właściwie wszystkie Panie które pracują w tym gabinecie, to osoby bardzo sympatyczne i kompetentne. Na każde pytanie zawsze uzyskałam odpowiedź. Każdy zgłoszony problem od razu był rozwiązywany. Nie żałuję ani czasu ani cierpienia (aparat to nie frajda przecież).

Moja córeczka chce być jak pani doktor i robić to co pani doktor, a na wizyty chodzi podekscytowana. Jej aparacik ma brokat i czerwone serduszko. Ząbki szybko się prostują. To jest efekt cudownego podejścia do dzieci i dużej motywacji ze strony dr. Kwiatkowskiej. Polecam.

Na lepszego lekarza nie mogłam trafić!!! Pani doktor to wspaniały lekarz i bardzo miły człowiek, a leczenie trwało bardzo krótko w porównaniu z tym, co mi opowiadali znajomi z innych gabinetów. Teraz w końcu bez kompleksów mogę się uśmiechać. Pani doktor pomogła mi przywrócić wiarę w siebie. Z całego serca polecam!

Przez wiele lat moja córka była leczona u ortodonty na kase chorych. Poprzednia Pani doktor zleciła usunąć u córki czwórke, tylko jedną. Co prawda kieł wszedł w to miejsce, ale wszystkie inne zęby, o zgrozo nawet przednie, przesunęły się też w to miejsce. Efekt był taki, że córka miała zęby, jedynki, z boku głowy. Widok koszmarny. Lekarze rozkładali ręce, że już nic nie da się zrobić. Na szczęści pani doktor Kwiatkowska podjęła się leczenia aparatem stałym. Teraz córka wygląda już normalnie, a nie jak ciekawostka medyczna. Jestem bardzo wdzięczna i przestrzegam wszystkich, aby konsultować dzieci u innych lekarzy, gdy ktoś proponuje dziecku usuwanie zdrowych zębów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Włocławek"?

Drozd Anna, lek. stomatolog. Spec. ortodoncji. Gabinet ortodontyczny
Kaliska 104