lekarz Marta Łużna

Zgadzam się z panią, w 100% ja też jestem pacjentką. Pani doktor i nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza, to chyba jest najlepszy lekarz jakiego mamy w naszej miejscowości teraz, trudno trafić na takiego lekarza o tak dobrym sercu jak pani doktor każda wizyta u pani doktor sprawia mi przyjemność i nie słyszałam jeszcze żeby ktoś miał inne zdanie.

Witam. Z ogromną przyjemnością wystawiam opinię tej niezwykle kompetentnej i wrażliwej na los chorego człowieka lekarce. Nie lekceważy żadnego pacjenta, każdemu poświęca odpowiednią ilość czasu przeważnie kosztem swoich godzin pracy. Wysłucha i obejrzy historię choroby, doradzi i pokieruje dalszym leczeniem. Odnosi się wrażenie ,że każdy pacjent jest jednakowo ważny. Jestem pacjentką pani doktor z Mirska -cieszy się tu wielkim autorytetem i dobrą opinią. Ja osobiście jestem wdzięczna, że mogę korzystać z leczenia u pani doktor.