dr Marta Mielnik-Kamm

2,7
2,1
2,5
2,1

nigdy więcej, pani nieuprzejma i sugerowała mi, że symuluję chorobę, jestem zła na siebie, że nie zażądałam zwrotu pieniędzy!!!

Pani doktor WYJĄTKOWO niemiła, od początku traktuje pacjenta jak hipochondryka. Bez przerwy ma o coś pretensje, a to o odruch wymiotny przy zbyt długim uciskaniu języka szpatułką, a to o "nieodpowiednie oddychanie", nawet o to, że ktoś odmówił wzięcia zwolnienia. Sprawia wrażenie osoby, która uważa, że pozjadała wszystkie rozumy, ale co do kompetencji również nie byłabym pewna. Pani doktor nie wykryła zmian osłuchowych nad płucami, zignorowała niektóre objawy, nie zna składów leków. Antybiotyk na szczęście udało się prawdopodobnie dobrać, ale dawkowanie które wymyśliła pani doktor jest dość... oryginalne. Całą wizytę próbowała mi udowodnić, że wcale nie jestem chora, moja gorączka nie jest tak wysoka jak podałam, a to co zobaczyła na moich migdałkach to nie nalot, a "pewnie przed wizytą jadłam biały serek". Zdecydowanie nie polecam!

byłam u pani dr w poniedziałek 03/03/13 bardzo zle sie czułam, w trakcie wizyty nie dowiedzialam sie niczego a ostatnie pytanie normalnie by mnie rozbawiło gdyby nie moje podłe samopoczucie, zapytala czy chce antybiotyk czy wyleze chorobe, zrobilam wielkie oczy i dostałam flavamed syr. wykrztusny, choc mowilam ze boli mnie przy kasłaniu, rutowit i paracetamol, w czwartek poczułam sie na tyle zle ze wezwałam swoja lekarke pania beate litwińska-zujko, okazało sie ze mam lewostronne zapalenie płuc, dostałam antybiotyk na 10 dni i kolejny tydz. zwolnienia, a tak mialabym juz blizej niz dalej, zdecydowanie nie polecam

uprzejmość "0" pacjent tzn. ja zostałam potraktowana jak intruz,;czas poświęcony pacjentowi"0"przy wejściu do gabinetu pani Kamm spojrzała na zegarek i mnie się zapytała ile jest do niej jeszcze pacjentów(chyba nie potrafi korzystać z lokalnej sieci, bo i pisanie na klawiaturze bardzo ciężkie); komunikatywność"0"bo kompletnie nie słucha pacjenta; rzetelność"0"diagnoza nie ma odzwierciedlenia w przepisanych lekach; wizyta 72 zł, niewarta wydania choćby 1 złotówki;ta osoba według mnie powinna spędzać już czas przy robótkach ręcznych, bo wiek leciwy i sztuczna szczęka; od pierwszego kontaktu nie wzbudza sympatii, a mnie potraktowała jak kmiotka; więcej nie dorzucę się tej lekarce do chleba!

Pani doktor bardzo niemiła, nie potrafi nawiązać kontaktu z pacjentem, traktuje go jak intruza, badanie jest szybkie i pobieżne bez stwierdzenia konkretnej diagnozy. Przepisane leki nieskuteczne, konieczna była kolejna wizyta ale tym razem u innego lekarza. Nie polecam

Na samym początku wizyty zostałam potraktowana niczym symulantka, bez badania stwierdziła, że nie wyglądam na chorą i wyolbrzymiam swoje dolegliwości. Dopiero po zasadnym zasugerowaniu pani, że wypadałoby chociaż obejrzeć pacjenta, zaczęła cokolwiek robić. Przepisała mi jakieś leki, a odnośnie choroby kazała poczytać w internecie, bo "tam wszystko może pani znaleźć". Non stop grzebie w książkach, więc wizyta trwała ok. 20 minut, z czego ze mną rozmawiałam może z 3. Tragedia!Nie wiem, jak ktoś taki skończył medycynę!

Pani doktor bardzo miła,opanowana. Wysłuchuje pacjenta, dobiera odpowiednie leki (trafione). Poświęca czas na zapoznanie się z wynikami omawia je przy pacjencie. Posługuje się zrozumiałym językiem -medycznym tak, aby przeciętny Kowalski mógł wiedzieć co mu dolega i co ma dalej robić. Wracając do komentarzy dwóch panów to każdy szanujący się lekarz nie będzie wystawiał zwolnienia lekarskiego "symulantowi" czy na piękne oczy.Każde wydane zwolnienie musi mieć uzasadnienie, bo w imię czego pani doktor ma za jakiegoś pana tracić reputację i nie daj boże lekarskie uprawnienia?! Polecam usługi pani doktor i pozdrawiam niezdecydowanych pacjentów.

Pani dr sympatyczna kompetentna łagodna cierpliwie zbiera wywiad i tłumaczy objawy choroby.Dostałam dobre leki.Została moim lekarzem.Polecam wszystkim chorym pacjentom.

Dr rzeczowa,konkretna i miła.Rozpoznała u mojej mamy wskazania do wszczepienia rozrusznika serca i przekonała ją do tego.Teraz Mama czuje się bardzo dobrze nie ma napadów zasłabnięć.Obie z Mamą jesteśmy bardzo wdzięczne-dziękujemy i polecamy panią doktor innym pacjentom.

Bardzo nieuprzejma. Naburmuszona. Wizyta prywatna w Medicus, a czułem się jak intruz. Jakby łaskę robiła przyjmując pacjenta. Nigdy więcej.