Jestem autoryzowanym gabinetem DERMAPEN www.revisage.pl oraz Itralipoterapii-Aqualix www.aqualix.com.pl

www.dentalesteticspa.pl

www.dentalesteticspa.pl

Miła i uprzejma dentystka. Ceny przystępne w skali Skarżyska. Po leczeniu zęby pozostawione z kropkami próchnicy, o czym poinformował mnie obecny stomatolog. Od zaleczenia zęba u pani doktor a wizyty u mojego obecnego stomatologa minęło dwa tygodnie. Po nieumiejętnym znieczuleniu meczylam się z kilkudniowa opuchlizna i niestety duzym bolesnym sincem w okolicach żuchwy. Pani doktor odbiera telefony i korzysta z laptopa w rekawiczkach, którymi "majstruje" potem w naszej jamie ustnej. Pani doktor w międzyczasie potrafi obsługiwać pacjentów z zakresu medycyny estetycznej. Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Miła i uprzejma dentystka.
Ceny przystępne w skali Skarżyska.
Asystentka pani doktor bardzo przyjemna.

Witam, jestem dość specyficznym pacjentem ponieważ mam niski próg bólu że tak to nazwe.. przypadkowo natrafiłem na Panią Martę chciałem zapytać o gaz rozweselający czy na prawdę to działa ? rozważam leczenie w tym że gabinecie i chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. pozdrawiam

Leczyłam u Pani doktor zęba kanałowo, wszystko profesjonalnie i dobrze wykonane. Jedyny mały minus to dosyć częste i jak na Skarżysko wysokie ceny. Jeśli chodzi o kompetencje nie ma zarzutów, godna polecenia!

rodzice przestali się bac, że stanie mi się krzywda, zdecydowali się za namową znajomych, którzy też mają niesforne i nadpobudliwe dzieci.

Polecam Panią Martę! Córcia przestała się bać dentysty i z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę. Profesjonalizm, uprzejmość i fantastyczne podejście do maluchów (i nie tylko).

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Skarżysko-Kamienna"?

Przechodnia 4

Jarosław Bilski