lekarz Marta Nazimek

Pediatra, Diabetolog

Bardzo dobry pediatra polecam z całego serca, zawsze trafna diagnoza i super podejście do dzieci.Lekarz kompetentny, miły

Cudowna Pani Doktor, super podejście do dzieci ,jak zmieniła miejsce gabinetu dzieci obawiały się ,że idą nie do swojej pani, zawsze trafna diagnoza , polecam z całego serca

w kompetencjach daje "4" bo dopiero okazę się, czy Pani Doktor dobrze leczy, niemniej jednak, zetkneliśmy się z Panią Doktor w szpitalu - jedna z dwóch Pań Doktor. która miała podejście do dzieciaczków i kompleksowo się nami zajęła. Wizyta domowa - bez problemu Pani Doktor przyjechała po 12 godzinnym dyżurze, prosto ze szpitala, do tego przebadała drugie dzieciątko, mimo iż była wezwana do jednego. Bardzo miła, uprzejma, sympatyczna, super kontakt z dziećmi. z całą odpowiedzialnością - polecam.

Pani Doktor przyjechała do nas mimo , że była niedziela rano.Udało jej się "złapać "kontakt z niecierpiącą się badać mojącórcią .Miła , uprzejma, trafna diagnoza. Super.

Pani Doktor zajmowała się moim dzieckiem w szpitalu. Była bardzo miła i serdeczna,poświęcała nam dużo czasu. Teraz nadal leczymy się u niej i nadal jesteśmy bardzo zadowoleni.

fachowe podejście do pacjenta. Leczymy się u Pani doktop już od 7 lat i przez cały ten czas jest profesjonalistą.

Chodzę do P. Nazimek z moim 13 letnim synem. Fachowa pomoc, p. Doktor tłumaczy wszystkie niejasności. Ostatnio dostaliśmy od Niej glukometr. Bardzo Polecam.

Niedawno u mojego dziecka rozpoznano cukrzycę. W szpitalu dzieckiem opiekowała się właśnie P.Doktor. Byliśmy z męzem bardzo zaskoczeni podejściem do dziecka i ilością czasu jaki p.Doktor poświęciła nam tłumacząc istotę choroby. Potem byliśmy w Warszawie, gdzie dziecku podłączono pompę insulinowa-tam już nie było tak dobrze. Teraz chodzimy na kontrole do P Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni