dr Marta Obremska

Kardiolog

Dobrze postawiona diagnoza, podjęte leczenie dało zamierzone efekty. Podsumowując profesjonalny, świetny specjalista godny polecenia .

Trafne rozpoznanie poprzedzone dokładnym i długim wywiadem. Otrzymałem wskazówki odnośnie dalszego postępowania, badań i leczenia. Wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Leczenie odbywa się zgodnie z zaleceniami pani dr.

Z całą pewnością mogę powiedzieć, że dr Obremska to wyjątkowy człowiek. Zawsze uśmiechnięta i potrafiąca przelać optymizm na załamanych swoją chorobą pacjentów. Po prostu - właściwy człowiek na właściwym miejscu :-)

Lepszego kardiologa nie znam a leczylam sie juz u kilku niby znanych luksusowych przychodniach.Pan dr zajmuje sie cala nasza rodzina od kilku lat. Bardzo ja polecamy!!

Jestem jej pacjentką już od dłuższego czasu. Wszystko na wysokim poziomie. Miła atmosfera i obsługa. Czuję że nareszcie dobrze trafiłam. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Wrocław"?

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

53-034 Wrocław