lekarz Marta Opolska

Internista, Lekarz rodzinny

Obie moje wizyty były konkretne i bardzo pomocne. Po nieudanej wizycie u innego lekarza i ostatecznie 2-tygodniowej infekcji wreszcie ktoś mnie wysłuchał, przebadał i ostatecznie pani doktor wyleczyła mnie w 3 dni. Ulga. Pozdrawiam

dziękuję pani doktor za profesjonalną opiekę medyczną i swietne podejście do pacjenta wszystkiego dobrego Paweł

Pni doktor jest moim lekarzem rodzinnym od paru lat i jestem z jej opieki zadowolona.Jest rzeczowa, umie słuchać i leczyć......Oby jak najdłużej pracowała w naszej Przychodni Ponadto jest miłą i sympatyczną młodą osobą......

Bardzo rzeczowa Pani doktor. Byłem u rodziny w Bydgoszczy i oczywiście NZOZ nie chciał mnie przyjąć bo nie ten rejon!! Sobota godzina 17:00 a na wizytę czekałem 40min. Serdecznie polecam Panią doktor.

Miałam przyjemność wiele razy korzystać z pomocy Pani Doktor Opolskiej. Jest Ona przykładem tego, że Młody Lekarz, mimo mniejszego - bo krótszego doświadczenia, może być dobrym i cenionym specjalistą!!! Co do badań jestem zdania, że pytanie Lekarza o zasadność jest jak najbardziej na miejscu. Jeżeli chcemy sobie zrobić badania (sami dla siebie) możemy wykonać je prywatnie.Co do czasu spędzonego w gabinecie....nie jest ważne jak długo w nim jesteśmy, badanie infekcji trwa krótko, wywiad dotyczący złego samopoczucia może trwać dłużej, badanie dziecka wymaga skupienia i uwagi, to samo dotyczy osoby starszej. Pani Doktor jest zawsze DLA Pacjenta! Ma Ich mnóstwo:)Czasami czekam, żeby się do Niej zarejestrować. Często jest tak, że zły komentarz to wynik życiowej, ludzkiej złośliwości. I mam wrażenie, że tak jest w tym przypadku. Proszę wybaczyć ale komentowanie wyglądu Pani Doktor to brak szacunku...po prostu. Jest nie tylko atrakcyjnym i zadbanym człowiekiem ale przede wszystkim Lekarzem oddanym swojej pracy. Mam nadzieję, że moja opinia do Niej dotrze i poczuje się lepiej!!!!

Wciąż poszukujesz "Internista Bydgoszcz"?

Modrzewiowa 14 lok. 36

Lekarz rodzinny
prywatny gabinet lekarski
11 Listopada 16 I
Bydgoszcz
N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz