mgr Marta Perkowska

Psycholog

Jest to psycholog z prawdziwego zdarzenia! Osoba zaangażowana, ciepła, empatyczna i bardzo kompetentna. Zdecydowanie polecam Panią psycholog, mnie pomogła ze sprawami, dla których ja sama nie widziałam już absolutnie żadnego rozwiązania.

Pani Perkowska jest kompetentnym psychologiem. Miła i fachowa, wysłuchała mnie z uwagą i zainteresowaniem. Miałam poczucie, że ten czas przeznaczony jest tylko dla mnie. Jest świetnym psychologiem, zwraca uwagę na istotne rzeczy i naprawdę potrafi pomóc. Szczerze polecam.

Świetny specjalista , chyba najlepsza psycholog w Łomży a byłem u trzech. Polecam bardzo.

Pani lekarz Marta bardzo mi pomogła, miałam ogromne problemy polecam. Jest godnym polecenia psychologiem.

Pani Perkowska wzbudziła moje zaufanie, pomogła mi w rozwiązywaniu moich problemów. Zanim do niej trafiłam byłam u wielu specjalistów, podejrzewam, że sami nie radzili sobie ze sobą i nie byli w stanie mi pomóc. Dziś jestem silna, radosna i z nadzieją patrz w przyszłość. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Psycholog Łomża"?

Bona Ppl

Psycholog
Przyzakładowa Przychodnia Lekarska przy Zakładach Spożywczych "Bona"
Fabryczna 9A
18-400 Łomża

"ESKULAP" - wizyty prywatme, Wyłącznie po tel. umówieniu się.
ul. Piłsudskiego 82
18-400 Łomża
Poradnia Psychologiczna - Rodzinna (konsultacje, superwizja)
al. Legionów 7 ( 1 piętro)
Łomża