lekarz Marta Sarapata

Polecam Panią Doktor jako bardzo sprawnego i profesjonalnego lekarza. Co najważniejsze skutecznego! Jej podejście do maluchów jest wspaniałe.

Już jako dziecko byłam pacjentką Pani Doktor. Teraz korzystam jej porad przy okazji wizyt z córką. Odkąd pamiętam zawsze była kompetentna i bardzo wysoko oceniam jej podejście do małego pacjenta. Jest bardzo dostępna, a wizyty domowe nie stanowią dla niej problemu (bo znam lekarzy pediatrów którzy nie jeżdżą na wizyty domowe lub czynią to niezwykle niechętnie, bez względu na stan dziecka).Z czystym sumieniem polecam ją każdemu, jako świetnego pediatrę.

to był najgorszy lekarz jakiego spotkałam, szkoda pieniędzy i czasu!! Na wizytę prywatną umówiłam się telefonicznie, pani dr bardzo uprzejma ale zupełnie nie zna się na leczeniu!!!A co do gabinetu to masakra trzeba by było nasłać tam sanepid i zamknąć go, gorszego brudu i nieładu dawno nie widziałam aż strach tam przychodzić z dzieckiem!! nawet nie miała gdzie położyć dziecka, pytała czy mam swoją pieluszkę, żeby położyć dzidzię. MASAKRA!!!!!

Spotkałam się z ta Panią w ośrodku zdrowia , gdy zastępowała pediatrę Panią Stawarską, już wtedy byłam mile zaskoczona Jej podejściem. Cóż, żadna tajemnica jak podchodzi sie u nas w ośrodku do leczenia dzieci- totalna olewka. Gdy okazało się, że Pan doktor Śpiewak nie przyjmie nas, do Pani Pigoń Pyki jakoś nie mam zaufania- po jednej wizycie zrezygnowałam z jej usług. Na internecie znalazłam numer telefonu pani doktor. Wizyta trwała ok 30 min. Konkretne podejście, rzeczowe wyjaśnienie problemu a nie rzucanie niezrozumiałymi terminami medycznymi. Nawet mój mąż , który już nie ufa żadnemu lekarzowi był pod wrażeniem. Nie naciąganie na następną wizytę. Otrzymaliśmy numery kontaktowe pod , którymi możemy w razie problemu znaleźć Panią doktor. Jak na razie wielki PLUS.Chodzę już 15 lat po pediatrach a to jest pierwszy , który wzbudził moje zaufanie.

bardzo miła iserdeczna lekarz z powołania super podejście do dzieci

bardzo miła iserdeczna lekarz z powołania super podejście do dzieci

Miła Pani Doktor,która pomaga nawet telefonicznie rozwiązać wiele problemów, gdy jest potrzeba nie odmawia wizyt domowych,polecam