lek. dent. Marta Sawicka

Pani Marta to najlepsza pani stomatolog w historii mojego leczenia. Uratowała zęby, które inni spisywali na straty. Dziękuję. Atmosfera w gabinecie jest wspaniała. Pani Marta jest opiekuńcza i miła, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Zawsze uśmiechnięta i kochana.

Nareszcie się nie boje dentysty ! Dotychczas chodziłam ze strachem /na rozum/a mam już 65lat.Ta lekarka rzetelnie zawsze doradzala mi,leczyla .Jestem po wylewie,nie chodze itd.Dr.Sawicka opiekuje się stale mym uzębieniem super.Polecam goraco !

Pani stomatolog naprawdę bardo profesjonalna. Dzięki niej mam piękny uśmiech,którym można się tylko chwalić. Uprzejma,wszystko jasno tłumaczy. Przeszłam wiele wizyt u niej w gabinecie i każda była przyjemna. serdecznie wszystkim polecam.

Narzędzia stomatologiczne nie są do zabawy. Mogą być źródłem zakażenia, dlatego winny być sterylne, a bezpośrednio po użyciu zanurzone w odpowiedniej "kąpieli" składającej się z odpowiednich płynów.

Bardzo mila i kompetentna Pani stomatolog.Trafilismy do niej z polecenia od naszych znajomych,ktorzy mieli problem z dzieckiem.Poraz pierwszy nasz synek dostal narzedzia stomatologiczne do zabawy,mogl wszystkiego podotykac,wlaczyc i przekonac sie do czego to wszystko sluzy.W poprzednich gabinetach konczylo sie na strachu,bo dzieciak traktowany byl jak dorosly!.Tu wszystko na luzie i z usmiechem i nareszcie sie udalo!.