lekarz Marta Stępień

Pulmonolog, Pediatra

Gorąco polecam! Konkretny lekarz! Zawsze pomocny, nawet po godzinach swojej pracy dba o swoich pacjentów! Dziękuję!

Polecam serdecznie. Lekarz godny polecenia od 11 lat leczę u pani doktor córki. Extra podejście do dzieci, unika faszerowania antybiotykami i drogimi lekami. Polecam!

......................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Zawsze wyrozumiała, nawet przy błahych pytaniach wszystko dokładnie tłumaczy i podchodzi ze zrozumieniem. W sytuacji dla nas niepokojącej służyła nam pomocą telefoniczną i to późno po godzinach pracy. Przy tym Pani doktor jest bardzo miłą osobą i ma świetne podejście do małego pacjenta, co też nie jest bez znaczenia w przypadku dwulatka :)

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dociekliwy.Ceniony przez wielu rodziców.Trafne zalecenia, chętnie odpowieda na pytania.Polecam

Bardzo dobry lekarz, kompetentny i dociekliwy.Ceniony
przez wielu rodziców.Trafne zalecenia, chętnie odpowieda na pytania.Polecam

Bardzo polecam Panią doktor wszystkim rodzicom!!! Jest bardzo dobrym specjalista w swojej dziedzinie.

Byłam u Pani doktor ze swoim dzieckiem i nie wiem skąd biora się te wszystkie negatywne komentarze.Uważam że jest to bardzo dobry lekarz, kompetentny i oddany pacjentowi.Juz po pierwszych dniach stosowania zaleconych leków widziałam poprawę stanu zdrowia mojego dziecka. Poza tym Pani dr słuzyła pomoca nawet poza gabinetem-zawsze mogłam do niej zadzwonić i dopytać, skonsultować. Nigdy nie odmówiła pomocy. Bardzo polecam ją wszystkim rodzicom, którzy chcą pomóc swojemu dziecku a nie budują swojej opini na zdaniu obcych osób.

Przeczytałam komentarze znajdujące się na tym portalu na temat Pani dr Marty Stępień i prawdę powiedziawszy jestem zdumiona. Nigdy nie sądziłam, że kiedy ktoś tak jak Pani dr z oddaniem, wiedzą i doświadczeniem pracuje dla innych może spodziewać się takiego odwzajemnienia. Choruję na alergie i astmę od 18 lat i po przejściu przez kilka Gabinetów lekarskich Tata zaprowadził mnie do Pani dr Stępień, gdzie wreszcie zaczęłam być leczona prawidłowo. Pani dr na podstawie przeprowadzonych badań i obserwacji rozpoznała astmę. Od tego czasu, tj. przez 15 lat, mimo tego, że jestem ...

Choruję na alergie i astmę od 18 lat i po przejściu przez kilka Gabinetów lekarskich Tata zaprowadził mnie do Pani dr Stępień, gdzie wreszcie zaczęłam być leczona prawidłowo. Pani dr na podstawie przeprowadzonych badań i obserwacji rozpoznała astmę. Od tego czasu, tj. przez 15 lat, mimo tego, że jestem już dorosła nadal leczę się i konsultuję dolegliwości związane z moim schorzeniem z Panią dr, gdyż uważam ją za kompetentnego lekarza, dzięki, któremu mimo zaawansowanej chorobie w dzieciństwie prowadzę prawie normalne życie.
Chciałabym w tym miejscu podziękować Pani Doktor za opiekę, jaką mnie otoczyła oraz za zaangażowanie i oddanie.
Nigdy nie zdarzyło się, aby Pani dr czegoś nie wytłumaczyła lub była niemiła. Zaczęłam przychodzić do Pani dr, jako kilkuletnia dziewczynka i chyba to, że Rodzice śmiali się, że niepotrzebnie ze mną przychodzą, bo jestem świadoma swojej choroby i świetnie pamiętam, po jakim leku czuję poprawę jest najlepszym dowodem na umiejętność dogadywania się Pani dr z pacjentami. Może po prostu ktoś nie ma odwagi dopytać lub przyznać się, że czegoś nie rozumie.
Prowadzenie zeszytu, które zaleca Pani dr, niestety ze względu na brak kompetencji rodziców i staranności, w pracy z dzieckiem oraz obserwacji reakcji, staje się jedynym wiarygodnym źródłem informacji. Zastosowanie się do prośby lekarza i prowadzenie notatek jest podstawą do wnioskowania o przebiegu choroby i skutkach podjętego leczenia. Nawet w sytuacji, zmiany lekarza prowadzącego taki zeszyt pozwoli na podjęcie opieki nad chorym bezzwłocznie po zapoznaniu się z zapiskami.
Myślę, że osób, które myślą podobnie do mnie jest zdecydowanie więcej. Zdumiewające jest to, że kiedy ktoś chce powiedzieć coś złego, ma odwagę opisać na forum nieprawdopodobne historię, niekoniecznie zastanawiając się czy własne frustracje i chęć uprzykrzenia komuś życia są odpowiednim doradcą.
Dla równowagi wzywam zadowolonych pacjentów do zamieszczania swoich opinii, gdyż uważam, że zamieszczone w tym miejscu negatywne komentarze są krzywdzące dla Pani dr.

Podchodzi tendecyjnie do pacjęta ,nigdy nie ma czasu na prywatnej wizycie pospiesza i pospiesza...a tak naprawde nie słucha rodzica za po okresie 2 lat ani razu nie dała zlecenia na testy ...widzi tylko jedno ...pieniądze...zalatwia soje sprawy przez telefon w czasie płatnej wizyty...materialistka..kasuje rodziców w zależności o grubośći portfela. NIE POLECAM...!!!!

NIE POLECAM...!!!!

Wizyta to jedna porażka . Lekarz zajmujący się dziećmi zawodowo powinien mieć do nich cierpliwość, Pani doktor jej nie ma. Na zawołanie ma być to co wymyśli. Zauważyłam że na różne dolegliwości zawsze są te same lekarstwa. Przy pierwszej wizycie stwierdziła u mojego syna astmę , nie wykonalismy żadnych badań. Nie polecam tego lekarza