lek. dent. Marta Szeremeta

Pani stomatolog podpilowala mi zdrowy ząb żeby pasował do innego, który nadlewala i nie mogła dopasować kształtu. Wiec postanowiła pojsc na skróty i zepsuć zdrowy ząb. Brawo. Beznadziejna dentystka.

jestem stałą pacjentką od kilku lat a także moja rodzina,przyjeżdżam na wizyty specjalnie z zagranicy,jest poprostu super nie wyobrażam sobie zmienić na innego lekarza..pozdrawiam p.doktor...

miałem zepsutego mocno zęba oraz starą koronę ani tu ani tu nic się nie da zrobić poszedłem do dr Lesiak i ząb uratowany i koronę nową robię

Polecam każdemu Panią Doktor:)Jest osobą miłą,kompetentną, wzbudzającą zaufanie.Potrafi kompleksowo podejść do zaistniałego problemu...w fachowy sposób tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia:)