lekarz Marta Szkudlińska

Chirurg onkolog

Dziękuję bardzo Pani Doktor za profesjonalizm oraz za ciepło jakim darzy pacjenta. Jest wspaniałym i znakomitym lekarzem gorąco polecam.Bardzo dziękuję Biernat.

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam operowana przez Panią Doktor dwa raz.

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam operowana przez Panią Doktor dwa raz.

Bardzo dobry lekarz. 20 lat temu mnie operowała i dwa lata temu też. Wspaniała ! DZIĘKUJE!!! K. Malewicz

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr Szkudlińskiej.

Byłam operowana przez dr Szkudlińską i polecam z całą odpowiedzialnością. Jest naprawdę zainteresowana swoimi pacjentkami, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i wątpliwości. Przed samą operacją przyszła skonsultować się z lekarzem zakładającym znaczniki oraz obejrzeć je na zdjęciach mammograficznych. Zgadzam się z przedmówczynią, że dr operuje faktycznie bardzo elegancko. Miałam poczucie należytej opieki ze strony dr Szkudlińskiej (jak i całego personelu C.O.) oraz traktowania pacjenta podmiotowo.

Byłam operowana przez dr Szkudlińską i polecam z całą odpowiedzialnością.
Zgadzam się z przedmówczynią, że dr operuje faktycznie bardzo elegancko.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Inowrocław"?

Janusz Dziennik

Kleeberga 1 lok. 2