lekarz Marta Szkudlińska

Chirurg onkolog

Dziękuję bardzo Pani Doktor za profesjonalizm oraz za ciepło jakim darzy pacjenta. Jest wspaniałym i znakomitym lekarzem gorąco polecam.Bardzo dziękuję Biernat.

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam operowana przez Panią Doktor dwa raz.

Wspaniały lekarz i człowiek. Byłam operowana przez Panią Doktor dwa raz.

Bardzo dobry lekarz. 20 lat temu mnie operowała i dwa lata temu też. Wspaniała ! DZIĘKUJE!!! K. Malewicz

Leczę się u dr Szkudlińskiej już kilka lat i z całą odpowiedzialnością chciałabym powiedzieć że jest to lekarz z powołania.Chociaż przy pierwszej wizycie sprawiała wrażenie osoby dość oschłej ale to było tylko moje odczucie(być może z niepewności jaka będzie diagnoza).Pani Doktor jest osobą przemiłą,wzbudzającą zaufanie i mistrzem w swoim "fachu".Bardzo podoba mi się to,że konsekwentnie szuka przyczyny choroby i stara się odpowiednimi badaniani poprzeć swoją diagnozę.Gorąco polecam leczenie u dr Szkudlińskiej.

Byłam operowana przez dr Szkudlińską i polecam z całą odpowiedzialnością. Jest naprawdę zainteresowana swoimi pacjentkami, odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania i wątpliwości. Przed samą operacją przyszła skonsultować się z lekarzem zakładającym znaczniki oraz obejrzeć je na zdjęciach mammograficznych. Zgadzam się z przedmówczynią, że dr operuje faktycznie bardzo elegancko. Miałam poczucie należytej opieki ze strony dr Szkudlińskiej (jak i całego personelu C.O.) oraz traktowania pacjenta podmiotowo.

Byłam operowana przez dr Szkudlińską i polecam z całą odpowiedzialnością.
Zgadzam się z przedmówczynią, że dr operuje faktycznie bardzo elegancko.

Dziękuję Bogu, że są tacy lekarze, świetne podejście do pacjenta, perfekcyjny specjalista, lekarz Anioł.

Wyjątkowo miły i kompetentny lekarz, godny zaufania i polecenia. Pamiętający swoich pacjentów i ich problemy. Polecam!!!!

Niesłychanie kompetentny fachowiec: prowadzi przez cały proces leczenia, tłumaczy istotę choroby sens stosowanych metod. Co miłe w takim nieszczęściu,w jakim pacjentka(!) się z nią spotyka, operuje estetycznie, wręcz elegancko.Polecam!