dr n. med. Marta Tarczyńska-Osiniak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Fantastyczne podejście Pani Dr Marty i gruntowne przygotowanie merytoryczne stawia ją dla mnie wśród najbardziej cenionych nie tylko lekarzy, ale także ludzi. Jest na bieżąco z rozwojem medycyny. Pracuje na oddziałach i wykłada na Akademii Medycznej. Przystępne i zrozumiałe tłumaczenie. Przemiła i przesympatyczna. Bardzo lubiana przez pacjentów. Szczególnie ciepła i zaangażowana wobec dzieci. Doktorat przed laty robiła właśnie z ortopedii dziecięcej, ale jest doskonałym specjalistą dorosłych. Współpracuje z najlepszymi i najbardziej uznanymi autorytetami w tej dziedzinie. Nie odsyła gdziekolwiek, ale cały proces leczenia przebiega w zespole specjalistów najwyższej klasy. W trakcie konsultuje i na bieżąco diagnozuje kolejne etapy. Dzięki temu nie tułam się po różnych przychodniach i nie szukam kolejnych specjalistów od fizjoterapii, czy rehabilitacji - czuję się bezpieczny w rękach całego zespołu, gdzie każdy ma swoją wyspecjalizowaną działkę, a jednocześnie wszyscy zajmują się mną cały czas.
Zdecydowanie polecam. Z mojego polecenia skorzystało z doświadczenia Pani Dr Marty już kilkanaście osób, w tym najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Jest genialna! Swoja wiedzą i umiejętnościami powala z nóg. Przeurocza, piękna kobieta, promieniująca ciepłem i miłością do ludzi. Jestem wzruszony i zachwycony. Takich lekarzy po prostu więcej nie ma...

Dr.Tarczyńska jest świetnym lekarzem i przy tym bardzo dobrym człowiekiem.Nie traktuje pacjentów przedmiotowo,a wrecz przeciwnie -do kazdego podchodzi indywidualnie i stara sie pomoc najlepiej jak potrafi.Bardzo miła,cierpliwa i przy tym b. profesjonalna. Jestem jej z całego serca wdzięczna. Polecam w 100%!!!

Jestem jej z całego serca wdzięczna.
Polecam w 100%!!!

Bardzo dobra p.dr konkretna komunikatywna jasno i czytelnie przekazuj diagnozę do tego b.uprzejma !!!

Bardzo miła i kompetentna osoba, bardzo pomogła mojej córce i teraz mi pomaga

Bardzo miła i kompetentna osoba, bardzo pomogła mojej córce i teraz mi pomaga

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Lublin"?

Chodźki 3 lok. 2
Chodźki 3 lok. 2
Lublin
Chodźki 3, 81 740-91-12 (13)
Romera 57
20-470 Lublin
Poradnia Urazowo-Ortopedyczna
Al. Kraśniacka 100, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny gabinet 37, środy od 9 do 14
20-718 Lublin
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Magnoliowa"
ulica Magnoliowa 2
20-143 Lublin
Szpital
AL.Kraśnicka 100
20-718 Lublin
ORTOPEDIA DZIECIĘCA - Gabinet konsultacyjny prof. Andrzeja Gregosiewicza, Kierownika Katedry i Kliniki Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-609 Lublin

Zbigniew Kiełbasa