2,4
2,2
2,6

Pani umawiająca na wizytę nieuprzejma przy każdym kontakcie. Zmiana cen beż poinformowania, brak dostępnego cennika i terminala do płatności kartą. W gabinecie podczas wizyt jest duży pies! Na pytania o kolejne etapy zawsze jest odpowoedz nie wiem, albo to zależy więc zero konkretów. Absolutnie nie polecam gabinetu tej Pani doktor!

zdecydowanie liczy się ilość a nie jakość. Kolejki ogromne, wizyty 5 minutowe raz na pół roku tak żeby "zaliczyć" i umówić na następne 5 minut za kolejne pół roku

panie ktore umawiaja na wizyte czasem maja pretensje o to kiedy sied zwoni przychodzi.Halo! Jest to wizyta prywatna wiec mam prawo wybrac sobie termin.Czasem dzilaja bardzo zniechecajaco ale tak jest jak sodowka uderzy do glowy

Wizyta u Pani doktor trwała 15 min, czas ten jednak wystarczył aby Pani doktor wytłumaczyła na czym polega mój problem, jakie leczenie wybrać oraz co byłoby najkorzystniejszym rozwiązaniem. Dodatkowo był również czas na moje pytania. Pani doktor to miła i ciepła osoba. Jedynym minusem jest czas oczekiwania na wizyty. Kolejna dopiero za 4 miesiące.

Nie polecam p. M. Toboły, który wydaje się milutka, czasem aż zbyt.. p. dr jest mało konkretna i ... .. Jaja sobie robi z klientów !.. czekałam na wizytę pół roku.. Tydzień przed wizytą podeszłam do gabinetu aby dowiedzieć się czy mam zrobić zdjęcie pantomograficzne czy coś..żeby być przygotowaną do pierwszej wizyty..powiedziano mi, żeby nic nie przynosić.. Pierwsza wizyta trwała 6 minut..zainkasowano 50 zł ...;/;/ dowiedziałam się tyle, że przydałoby się założyć aparat..KPINA !!! następna wizyta za 3 miesiące.. przy czym poproszona mnie o zdjęcie.. gdyby Pani nie zależało tylko na pieniądzach a na zadowolonych klientach, to przynosząc na pierwszą wizytę zdjęcie, które jest konieczne..zaoszczędziłabym i pieniądze i czas, na którym mi zależy..