lekarz Marta Watoła

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

BARDZO DOBRY LEKARZ. U SyNA OBYŁO SIĘ BEZ WYCINANIA MIGDAŁA,CHOĆ OD INNEGO LEKARZA MIAŁ JUŻ TERMIN. PANI DOKTOR DOKŁADNIE BADA, MA FAJNE PODEJŚCIE DO MAŁEGO PACJENTA. Polecam.

Byłam u pani Doktor trzy razy z Emilka i musze powiedzieć że ma kobieta zupełnie inne podejście do dzieci niż inni lekarze. Indywidualne podchodzi do problemu. Analizuje krok po proku na co wcześniej dziecko było chore i czym leczone. Nie faszeruje antybiotykami. Leki które przepisuje nie są mega drogie... a faktycznie pomagaja.! Dzwoniąc do pani Doktor zawsze odbiera i mowi co zrobic/podać ewentualnie mówi żeby przyjechać. Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje.... Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Nawet mowi żeby zadzwonic wieczorem jak sie dziecko czuje....
Polecam!! Nareszcie trafilysmy do dobrego lekarza ;)

Osobiście polecam Panią Doktor była jedyną, która mi pomogła, a wcześnie byłem u wielu lekarzy i nikt nie potrafił mi pomóc. Cena wizyty 120 zł ale i tak warto.

Nie powiem złego słowa, od lat leczy mi dzieci, dziadka, mamę, zawsze skutecznie i bez antybiotyków. Tania nie jest ale ufam jej jak żadnemu innemu lekarzowi.

Nie mogę powiedzieć złego słowa na profesjonalizm oraz efekty leczenia. W zeszłym roku, kiedy Pani Doktor była na wakacjach poszłam z synem do innego lekarza do Tychów, był tańszy zaledwie o 20 zł, a porada skończyła się na tym, że instruowałam go sama, jak syn powinien być obstawiony lekami, co wiem akurat dzięki Pani Doktor. Cena, owszem, wysoka, ale ja sobie to tłumaczę, ze syna ma jeszcze robione badania za te kwotę, czego dla porównania omawiany lekarz z Tychów nie zrobił. Jedyna kwestia, która rzeczywi scie boli, to wizyty kontrolne: tu sie zgadzamz niektórymi, że jednak stawka powinna być zdecydowanie niższa.
Mimo to jednak, polecam tego lekarza, bowiem potrafi wyleczyć jak należy.