lekarz Marta Wertka

Internista, Lekarz rodzinny

Pani Doktor Wertka jest najlepszym lekarzem wytłumaczy , poświęca dużo czasu pacjentowi ,polecam 100 %

Od wielu lat Pani Dr Wertka jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze trafnie diagnozowała dolegliwość, schorzenie, dobrała odpowiednie leki, skierowała do odpowiedniego specjalisty lub na badania. Cały czas korzystam z porad Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.

Cały czas korzystam z porad Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.

Niestety najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałem do czynienia, bardzo nie przyjema jako lekarz oraz jako człowiek. Zero empatii, w dobie koronawirusa niestety Pani doktor nie potrafi zdiagnozować innej choroby niż "covid". Jestem kolejna osoba która jest ogromnie niezadowolona z usług Pani dr. Dzięki tej Pani przenoszę się do innej placówki. Nie mam słów by opisać niezadowolenie.

Pani dr Wertka niestety najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia w życiu. Zacznę od tego ze przy każdej wizycie lekarka jest bardzo nieprzyjemna a wręcz opryskliwa. Dodatkowo dowiedziałam się ze przepisywała osobom z mojej rodziny leki na nadciśnienie bez podparcia żadnymi badaniami. Dodatkowo pani doktor zaczęła mi się żalić ze jest wielce poszkodowana bo musi jeździć stwierdzać zgony i widzi zmarłych ludzi i uwaga nikt jej za to nie płaci!!!! żenujące. Zero empatii i szacunku do swoich pacjentów lekarka patrzy tylko na kase niestety.

To jest najlepszy lekarz jakiego znałam, nikt nie zastąpij takiego lekarza jakim jest Pani dr. Wertka

Jedyny lekarz który diagnozuje pacjenta a nie wypisuje leków w ciemno. Dlatego została zwolniona z przychodni. W tym momencie ma ma już do kogo iść się leczyć. Była moim lekarzem od wielu lat. Ostatnio jak byłam chora i poszłam na wizytę do przychodni na Prusa inna Pani doktor widziała u mnie wirusa na oko. Porażka a czy ona ma mikroskop w oczach? Bardzo wielu pacjentów żałuje że Pani doktor Wertki już nie ma w przychodni. Ale cóż jak ktoś jest najlepszy to innym przeszkadza.

Bardzo dobry lekarz.Poswięca dużo czasu na badanie,mimo dużej ilości chorych zawsze wszystkich przyjmie.Bardzo mila i sympatyczna . Polecam wszystkim.

Jest po prostu lekarzem z powołania.Nic dodać,nic ująć.

Jest po prostu lekarzem z powołania.Nic dodać,nic ująć.