mgr Marta Wiśniewskamgr Marta Wiśniewska - zdjęcie profilowe

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie, specjalność Psychologia Kliniczna. Pracuje również w Mazowieckim Centrum Neurorehabilitacji i Psychiatrii w Zagórzu na IV Oddziale Nerwic Młodzieży oraz Zespole Terapii Rodzin w Ośrodku „Synapsis”- Ośrodek Zdrowia Psychicznego i Problemów Rodzinnych. Odbyła liczne szkolenia, w tym m.in.: „Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” ”Kliniczne studium przypadku Dzieci”, „Praca z klientem po traumie”.

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Kiedyś wstydziłem się terpaii rodzinnej, ale gdy poszliśmy do Pani Marty moje zdanie na temat takiej terapii szybko się zmieniło. Dziekluje z całego serca

Juz dawno nie spotkałam się z tak kompetentnym psychologiem, które potrafi świetnie doradzić i przede wszystkim słuchać.

Marta Wiśniewska cechuje się przede wszystkim życzliwością, profesjonalnym i indywiidualnym podejściem do pajenta. Brawo, oby tak dalej.

Jestem bardzo wdzieczna Pani Wiśniewskiej za uratowanie małżeństwa, dzieki jej terpaii. Jest to kobieta o na prawde wielkim sercu. Dziękuje

Wciąż poszukujesz "Psycholog dziecięcy Warszawa"?

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczna Centrum
ul. Modlińska 199 A / 51 ( 5 piętro)
NZOZ Centrum Zdrowia Kobiet
ul. Zygmunta Modzelewskiego 35 / 9 ( metro Wilanowska)
VeritaMed
ul.Długa 27 ( metro Ratusz Arsenał) , 00-236