dr n. med. Marta Żabińska

Ginekolog

wielu lekarzy w zyciu odwiedziłam ale takiego "ludzkiego" jeszcze nie spotkalam. Traktuje Cie jak koleżankę, która przyszła po poradę/pomoc, tlumaczy rzeczowo, gaduła straszna swoja droga:) ale dobrze z innych to siłą nic nie wydrze. Ceny... jak na realia Krakowsie to ujdzie w tłumie ale za taki profesjonalizm i podejscie nalezy się. Byłam u niej prywatnie ale jak chodziłam jeszcze kiedy w szpiutalu na nfz to była taka sama.

Ja powierzyłam Pani Doktor opiekę nad swoim zdrowiem, mam poczucie bezpieczeństwa, oczywiście kompetentne leczenie też oraz pewność, że zawsze na Nią mogę liczyć. To lekarz z pasją, talentem i intuicją.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, jest miła, rzeczowa, ciepła i zawsze poda pomocną dłoń. Zdecydowanie POLECAM!!!

Po roku leczenia u pani doktor jestem w ciąży (wcześniej 4 lata starań). Kompleksowe leczenie przyniosło skutek. Pani doktor jest przemiłą osobą i do tego 100% kobietą, która bardzo życzliwie i ze zrozumieniem podchodzi do problemów pacjentki.

bardzo miła i kompetentna pani dr, można zapytac ją o wszystko, zawsze ma tyle czasu dla pacjentki ile ta potrzebuje.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo