lekarz Marta Zamiechowska-Kulińska

Neurolog

Jest jak doktor Judym ,bardzo pomogła mnie i mojej mamie bardzo dziekuje. Takich lekarzy nam brakuje !

Jest jak doktor Judym ,bardzo pomogła mnie i mojej mamie bardzo dziekuje.
Takich lekarzy nam brakuje !

Empatia to drugie imię pani Marty, jeśli nie pierwsze. Praktycznie to jest moja pierwsza opublikowana opinia na temat lekarza, bo jestem tak pozytywnie zaskoczony jej ciepłym podejściem do pacjenta że wziąłem sobie za cel honorowy napisać takową opinie. Gorąco polecam. Będę szczery że chyba jestem lekkim egoistą bo taka opinia wydłuża tylko do niej kolejkę i trudniej się do nie dostać, dlatego wcześniej takiej opinii nie napisałem i bije się z tego powodu w pierś moja wina, aczkolwiek kto jak kto pani Marta Kulińska na taka opinie zasługuje bez dwóch zdań!

Pani doktor poświęca dużo czasu dla pacjenta, dużo wyjaśnia i rozmawia. Pacjent nie jest traktowany przedmiotowo jak intruz lecz jak osoba, która potrzebuje pomocy i taką pomoc otrzymuje z pełnym zaangażowaniem ze strony Pani doktor.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz. Gdyby było inaczej nie czekałoby do tej pani tyle osób w kolejkach.

NIE POLECAM-MOŻE DOBRY LEKARZ ALE NIE DLA MNIE!

NIE POLECAM-MOŻE DOBRY LEKARZ ALE NIE DLA MNIE!

świetny lekarz, polecam. Prawie nie mogłam się ruszać a teraz praktycznie nie mam problemów z kregosłupem. Przemiła osoba.

nie wiem jak ta pani leczy prywatnie ale jako orzecznik zusowski dla zusu zrobi wszystko -jestem po operacji kręgosłópa lędźwiowego i kwalifikuję się na powtórną operację oprócz tego doszły problemy z szyjnym i też grozi mi operacja pani doktor stwierdziła że jest wszystko w porządku i nic neurologicznego nie widzi pomimo ,,MR,,i tomografii jeszcze usłyszałem że jak bym miał 70 lat to mógłbym się starać o rentę.Osąd pozostawiam Wam czytelnicy i nie życzę Wam takich lekarzy

Od 13 lat moje skomplikowane zwyrodnienia kręgosłupa (zrobiłam prześwietlenie na własną rękę) leczy wyłącznie przeróżnymi środkami przeciwbólowymi. Twierdzi, że skoro mogę dotknąć palcem do nosa, to jestem zdrowa i za każdym razem odmawia wydania skierowania na dodatkowe badania. Dodam, że od kilkunastu lat, 3-4 dni w tygodniu mam bardzo silne bóle głowy, karku i kręgosłupa uniemożliwiające normalne funkcjonowanie.

Swietnie umie wyleczyć pacjenta, bardzo dobry specjalista, polecamn z calego serca!

To bardzo dobry specjalista. Proszę niesłuchac złych opinii na temat pani doktor, ponieważ nie są prawdą. Pani doktor jest zawsze pomocna i uprzejma.