Przykro mi, że nie mogę zostawić pozytywnej opinii. Pani doktor jest bardzo miła ale dużo cenniejsze jest dla mnie rzetelne i jasne przekazywanie informacji na wizycie u ginekologa, kiedy sytuacja przekazania takich informacji wymaga. Zgłosiłam się będąc w 6 tygodniu ciąży, w której serce zarodka przestawało bić i ostatecznie przestało. Zdecydowałam się na poronienie naturalne w domu. Zostało mi przekazane, że będzie to wyglądało jak "większa miesiączka", a w razie obfitego krwawienia (co to znaczy konkretnie "obfite krwawienie" i jak wygląda, nie zostałam poinformowana) mam jechać do szpitala. Takie informacje były dla mnie niedostateczne i mylące. Zdecydowanie poronienie nie wyglądało jak "większa miesiączka". Doznałam podczas poronienia tak silnych bóli, że trzęsąc się nie mogłam podnieść się z podłogi. Nie byłam w stanie jechać do szpitala. Nie zostałam poinformowana, jakie środki przeciwbólowe mogę wziąć w takim przypadku, więc nie miałam nic w domu. Nie zostało mi powiedziane, żeby ktoś ze mną w tym czasie był i w razie potrzeby zawiózł do szpitala czy udzielił pomocy. Poronione tkanki były duże i nie wyglądały jak miesiączka. Nie zostałam poinformowane, że tak to może wyglądać, więc doznałam szoku i wystraszyłam się, że coś jest nie tak. Samo doświadczenie poronienia jest bardzo trudne. Uważam, ze kompetentny ginekolog powinien umieć przekazać informacje dotyczące tej sytuacji w taki sposób aby tego doświadczenia jeszcze bardziej nie komplikować. Niestety tak się nie stało. Samodzielnie później konsultowałam się z polożną czy ze mną wszystko ok, że tak cieżko przeszłam. Dowiedziałam się, że jak najbardziej może poronienie tak wyglądać, a ja powinnam być uprzedzona i dokładnie poinformowana przez ginekologa, co niestety się nie stało. Byłam później jeszcze na wizycie kontrolnej u pani doktor aby sprawdzić czy macica się całkowicie oczyściła. Wtedy jeszcze w głębokim szoku nie zdawałam sobie sprawy, że nie zostałam odpowiednio poinformowana o możliwym przebiegu poronienia. Dopiero po czasie to do mnie dotarło. Przykro mi, że w tak ciężkiej sytuacji nie dostałam wystarczającej ilości informacji. Usłyszałam od pani doktor, że 70% ciąż kończy się popronieniem. Skoro jest to tak częste doświadczenie, to dlaczego informowanie o jego możliwym przebiegu jest na tak niskim poziomie?

Niezwykle miła, uśmiechnięta lekarka. Byłam u niej na wizycie żeby zmienić tabletki, przepisane przez innego lekarza, a po których źle się czułam. Pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby ginekolog zrobił mi USG przy okazji wizyty po antykoncepcję. Nowe tabletki świetnie dobrane. Gorąco polecam Panią Doktor.

Byłam dziś u Pani doktor i zgadzam się z poprzednimi metodami. Jest miła, Uprzejma, Poważnie podchodzi do pacjentki i nie ignoruje obaw pacjentki. Przeczytałam pochlebne opinie o niej tu i każdej kobiecie polecam.

Szukałam w ubiegłą sobotę ginekologa we Wrocławiu na "cito". Trafiłam do medfeminy do Dr Marty Zastawny. Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem zarówno miejsca jak i jakości obsługi ze strony Pani Doktor. Gdyby nie to, że w sobotę trzeba sporo dopłacić za wizytę dałabym "6" ale i tak oceniam na 5+

Pani dr Marta Zastawny jest bardzo sympatyczna, rzeczowa i kompetentna, słucha pacjentki i bierze pod uwagę, to co ma do powiedzenia. Rozwiała moje wszelkie wątpliwości, na pewno będę polecała Panią doktor moim znajomym

Byłam ostatnio na wizycie w Medfeminie u pani doktor Marty Zastawny.Jest bardzo sympatyczną panią doktor znającą się na rzeczy.Polecam panią doktor Marte Zastawny wszystkim paniom które szukają bardzo dobrego ginekologa we Wrocławiu.Ja już pani doktor nie zamienie na innego lekarza. Joanna34l.

Polecam Dr Martę Zastawny wszystkim Paniom,które szukają kompetentnego i miłego ginekologa we Wrocławiu. Byłam na wizycie kontrolnej u Pani Doktor w Medfeminie. Wizyta w bardzo miłej atmosferze, cały czas czułam się komfortowo, dr zrobiła mi także USG mimo, że nie zgłaszałam żadnych dolegliwości. Podczas wizyty żadnych zbędnych pytań czy uwag nie na miejscu, których doświadczyłam wcześniej u innego lekarza ginekologa. Małgorzata 26lat

Pani doktor zdecydowanie spełniła moje oczekiwania. Jest miła, kompetentna i ma bardzo pozytywny stosunek do pacjentki. Wszystko jasno tłumaczy i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości.