lek. dent. Marta Zubrzycka

Od wielu lat leczę się u Pani doktor Zubrzyckiej i nigdy mnie nie zawiodła. Często ratowała zęby, które inny lekarz by usunął. Doskonały fachowiec z dobrym wyczuciem, delikatna i profesjonalna. Mój mąż, który bardzo boi się dentysty, chodzi tylko do niej. No i co ważne dla pacjentów mniej zamożnych, robi co się da w ramach NFZ, nie "naciąga" na drogą, płatną usługę jeśli można coś zrobić taniej.

Nie pamiętam innego lekarza, jestem pacjentką pani dr, Zubrzyckiej od lat.... ja, moje dzieci jak i reszta rodziny. Lekarz który leczy takie zęby które u innego stomatologa były by już tylko do wyrwania i co najważniejsze leczy je z pozytywnym skutkiem.

Najlepsza dentystka w mieście, cała moja rodzina się u pani doktor leczy. Polecam wszystkim z całego serca.

Najlepszy stomatolog u jakiego kiedykolwiek byłam. U pani doktor od 10 lat leczy się cała moja rodzina. Profesjonalna, delikatna i bezbłędna. Lekarz z powołania.

Lekarz godny polecenia profesionalne podejscie po pacjenta najpierw wytłumaczy co bedzie robic i dokładnie wyleczy bezboleśnie ząbki jest to pierwsza pani doktor do ktorej mam pełne zaufanie

Uważam, że Pani Marta Zubrzycka jest bardzo dobrym lekarzem, leczy się u Niej cała moja rodzina!!!!

Jestem bardzo zadowolona, leczę się u dr Zubrzyckiej dwa lata. Leczy się u niej też moja matka i siostra, wszystkie jesteśmy stałymi pacjentkami. Mam do niej pełne zaufanie, naprawdę przejmuje się pacjentami, jest miła i uprzejma. Wszystkie zabiegi odbyły się bez przeszkód i problemów. Polecam.

Zawsze bałam się stomatologów dopóki nie poznałam p. Zubrzyckiej, jest delikatna i wspaniale zajmuje się swoją pracą. Nie wyobrażam sobie teraz powierzenia moich zębów komu innemu.

Pani doktor jest doskonałym lekarzem. Oprócz leczenia, zajmuje się również protetyką-odbudową zębów. Jest stonowana, zachowuje dystans a przy tym jest bardzo profesjonalna. W sytuacji nagłej nigdy nie odmawia pomocy. Stosuje elastyczne godziny przyjęć pacjentów, tzn. jeśli zachodzi potrzeba umawia się z pacjentami w placówce przed lub po godzinach pracy. Polecam.