mgr Martyna Koźlak

Psycholog

Jestem zadowolony.Polecam kompetencje, wiedzę, błysk w oku.

Jestem zadowolony.Polecam kompetencje, wiedzę, błysk w oku.

Pani Psycholog poświęciła mi swój czas i pomimo ,ze znajoma namówiła mnie na tę wizytę a ja podchodziłem sceptycznie do tego typu specjalizacji,myśle ,ze kompetencja Pani doktor zrobiła na mnie wrażenie i wyciągnąłem pozytywne wnioski.Polecam

Zdecydowanie polecam,młoda osoba bardzo kompetentna,fachowy zasób wiedzy.

Zdecydowanie polecam,młoda osoba bardzo kompetentna,fachowy zasób wiedzy.

Cóż, leczyłem się u Pani Martyny z postępującej depresji i nerwicy wywołanej przejściami na polu prywatnym i zawodowym, niestety w czasie/po jej leczeniu popadłem w jeszcze większą. Zdecydowanie nie polecam, strata czasu i pieniędzy.

Muszę powiedzieć jak na młody wiek Pani psycholog podszedłem dość bagatelnie do jej terapii,ale okazała się Profesjonalistką.Zapewne w dobrym momencie ją znalazłem, kto wie co byłoby dalej ze mną gdyby nie jej leczenie.Wystawiam bardzo pozytywną opinię.

bardzo kompetentna osoba i ważne miła pomogła mi w rozwiazać problem który dla mnie był w moich oczach nie do opanowania

bardzo kompetentna osoba i ważne miła
pomogła mi w rozwiazać problem który dla mnie był
w moich oczach nie do opanowania