dr Martyna Liss-Kaczmarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Do Pani Doktor udało mi się trafić zupełnie przypadkowo w gabinecie w Bierutowie i uważam, że był to traf szczęśliwy. Uważam, że jest bardzo dobrym i kompetentnym stomatologiem, wzbudza moje zaufanie i mam zamiar nadal kontynuować u niej leczenie. Jak najbardziej polecam Ją innym pacjentom

a propos ceny, to nie pamietam, ale powiem ...Pani na ile jest PIĘkna, na tyle jest kompetentna...najlepzy i najdelikatniejszy Stomatolog, u którego byłam....

jestem bardzo zadowolony z wizyty,Pani dr wszystko mi dokładnie wytłumaczyła a zabieg był bezbolesny

Bardzo miła i kompetentna Pani. Polecił mi ten gabinet mój znajomy i po wizycie muszę powiedzieć że jestem zadowolony.

Gabinet trochę z dala od centrum, ale w sumie dla tych z południa Wrocławia to akurat atut,