lek. dent. Martyna Machaj-Porwolik

Pani Doktor, jako jedyna pomogła mi w sytuacji, gdy wszystkie inne gabinety były zamknięte z powodu świąt. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i fachowa pomoc.

Nie polecam. Zostałam oszukana! Ząbki z małymi plamami z próchnicy okazały się nagle do leczenia kanałowe go za 1500zl za 1 ząb. Szok. Nie zostałam poinformowana o tym, że zęby są w takim stanie, tylko pani podczas leczenia / borowania nagle oznajmiła że to leczenia kanałowe. Poprostu rozwiercila założyła opatrunek i powiedziała do mnie z uśmiechem że to będzie 3000zl. Szok, byłam miesiąc wcześniej na ściągnięciu kamienia w innym gabinecie i wszystko było okej. Małe, powtarzam małe plamy! Nic się z zębami nie działo! Oszustka! Nie polecam, no chyba że ktoś chce stracić pieniądze i zęby

Bardzo dobry stomatolog!! leczyła mi kanałowo dwa żeby, poszło znakomicie. Super podejście do pacjenta, nie mam żadnych zastrzeżeń