Marzanna Dorosz

Protetyk, Stomatolog

Nie polecam, nieprzyjemna w kontakcie z pacjentem. Czas oczekiwania na wizytę w gabinecie znacznie opóźniony. Nie jestem zadowolona, zapłaciłam krocie za wizyty w vitrodencie u implantologia. To dopiero jest jazda!!!

Nie polecam zdecydowania !!!. Korzystałam z usług tej pani w bardzo szerokim zakresie - 90% prac było do wymiany. Zmieniłam stomatologa i wykonuje poprawki (odmowa wykonania) po pani Dorosz. To protetyka. Usługi stomatologii zachowawczej - też do "bani". Poza tym godzinami siedzi się pod drzwiami - bez słowa przepraszam za opóźnienia.I to wszystko za wielkie pieniądze.

nie polecam, pani zajeta glownie soba i swoimi sprawami, niezbyt mila

nie polecam, pani zajeta glownie soba i swoimi sprawami, niezbyt mila

Mało poświęca czasu pacjentowi bo załatwia swoje sprawy służbowe w czasie leczenia pacjenta, personel wyszkolony na niskim poziomie (stażyści).

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek

wspaniały lekarz i wspaniały człowiek

Faceci boją się stomatologów, ale Ta kobieta to anioł:) Bez pośpiechu tłumaczy wszystko i ... najpierw znieczula słowem. Chyba polubię wiertło...

Było super. To chyba najlepszy stomatolog u jakiego byłam.

Było super. To chyba najlepszy stomatolog u jakiego byłam.

Lekarz, który poświęca pacjentowi dużo czasu ,jest uprzejmy, miły i w razie nagłej potrzeby nie odmawia pomocy

Było SUPER!!!!!!!!!Bardzo miła obsługa...a jeśli chodzi o kompetencje to inni mogą tylko pozazdrościć...

Totalny chaos tam panuje,mają dobry sprzęt,ale wiedza i umiejętności to już inna sprawa.