Marzanna Kalisz-Łukaszewicz

Ortodonta, Stomatolog

Kompetencja , umiejętność radzenia sobie z bardzo trudnymi ptrzypadkami. Tak czasami leczenie może trwać ale efekty są spektakularne.

Pani doktor z opóźnieniem przyjęła mnie do gabinetu w celu usunięcia drutu retencyjnego, który lekko się ułamał i haczył mi język. Za ściągnięcie drutu pani doktor przez telefon zażyczyła 250 zł. Przez ponad 30 min wiercenia i próbowania wyrwać drutu udalo sie tylko wyrwać z 1 zęba a drut był na 6. Pani doktor była bardzo niedelikatna. Nie umiała obsługiwać maszyny przy której pracowała. Gumeczka której nawet nie włączyła próbowała wyszlifować wytarty już wiertłem klej. Zdziwiona po 5 min szlifowania ze nie dało to efektu uświadomiłam jej ze nawet nie ...

Pani doktor była bardzo niedelikatna. Nie umiała obsługiwać maszyny przy której pracowała. Gumeczka której nawet nie włączyła próbowała wyszlifować wytarty już wiertłem klej. Zdziwiona po 5 min szlifowania ze nie dało to efektu uświadomiłam jej ze nawet nie włączyła tego urządzenia.
Kpina z życia - stracone 200 zł - a urwany fragmencik drutu w męczarniach. Proszę omijac!

Jakby była taka możliwość to dałabym 0 gwiazdek. Najgorsze 1,5 roku leczenia jakie przeżyłam. Bardziej nieuprzejmej osoby nie widziałam. Ta Pani nie powinna leczyć, 0 empatii do pacjenta. Ciągłe sprzeczki i nieuprzejme odzywanie się do asystentki jak i do pacjenta, wiecznie niezadowolona i wyglądająca jakby tylko chciała już wyjść do domu. Pani Marzanna przy mnie obgadywala i przeklinała na pacjentów którzy byli przede mną. Nie polecam i żałuję że leczyłam się w tym gabinecie.

Pani doktor potrafi z ogromną precyzją gnębić swoich pacjentów. Leczyła mnie dłużej niż zapowiadała, w związku z brakiem dwóch zębów, a mimo to w ostatniej fazie „leczenia” po dwóch latach, powiedziala mi, że musi usunąć mi kolejny ząb. Za każdym razem po wizycie wychodziłam z gabinetu zdołowana, niemalże zmieszana z błotem. Nie używała odsysacza (przyjmowała mnie w pozycji siedzącej i śmiała się, że się ślinię). Z perspektywy czasu nie wiem jak mogłam u niej tyle czasu wytrzymać. Po 2,5 roku leczenia, musiałam zrezygnować, bo zapowiadało się jeszcze kilkuletnie leczenie ortodontyczne(pani doktor naciągała bez umiaru). Po rezygnacji, trafiłam do innego gabinetu i znowu musiałam leczyć aparatem ortodontycznym zęby, ktore były w opłakanym stanie. A do teraz (minęło już kilka lat), zmagam się z problemami dziąseł przez nieudane leczenie w wykonaniu dr Kalisz. Odradzam. Zdecydowanie.
Kiedyś, jak siedzialam na fotelu, wróciła pacjentka, która była przede mną, że po wizycie poszła do łazienki i zobaczyła, że doktor uszczerbiła jej przedni ząb, doktor wygoniła ją z gabinetu. Tej lekarce powinno się odebrać prawa do wykonywania zawodu. Strzeżcie się dr Łukaszewicz. To jest naprawdę zły człowiek.

Witam. Nie, że nie polecam. SZCZERZE ODRADZAM. OMIJAJCIE TEN GABINET SZEROKIM ŁUKIEM. Zacząłem się leczyć (że tak się wyrażę) u "pani doktor" w styczniu 2012 roku. Na początku poinformowała mnie, że leczenie powinno potrwać nie dłużej niż 2 lub 2,5 roku. Rzeczywiście górny łuk zdjąłem po 2,5 roku, ale co się później okazało nie był on ustawiony prawidłowo. A konkretnie 7 prawa nie była w osi całego łuku, a 4 i 5 były w zgryzie krzyżowym w stosunku do łuku dolnego. Dowiedziałem się o tym, kiedy poszedłem na konsultacje do innego ortodonty, ponieważ na dolnym łuku nic się nie zmieniało, a minęło już 4,5 roku od rozpoczęcia leczenia, cały czas płacąc za wizyty. Na kolejnej wizycie o wszystkim poinformowałem "panią doktor" i chciałem, aby zdjęła mi wszystko w celu leczenia się u kogoś innego. Obawiając się pewnie konsekwencji zaproponowano mi korektę górnego łuku aparatem fragmentarycznym i darmowe wizyty na dokończenie leczenia dolnego łuku. Dlaczego dolny luk nie był wyleczony, a to dlatego, że zamki były przyklejone nie w osi zębów. Po mojej interwencji z łaską zostały one przyklejone. Ciągle się odklejały i często zastępowane były pierścieniami, co bardzo niszczy zęby. W efekcie góra została poprawiona,a dół niestety nie wyleczony i w styczniu 2018 roku po 6 latach zakończyłem niemiłą przygodę z "panią doktor". Muszę rozpocząć leczenie dołu u innego ortodonty. nie bardzo kto chce się podjąć tego leczenia z uwagi na zmęczenie materiały tak długim oddziaływaniem ortodontycznym i to nieprawidłowym. "pani doktor" w dodatku nieustannie kłamie, manipuluje i wypiera się wypowiedzianych słów. Ja ze swej strony będę się domagał zadośćuczynienia w Sądzie. JESZCZE RAZ SZCZERZE ODRADZAM. W razie pytań jestem pod e-mailem: cafelove345@wp.pl

Przed wybraniem lekarza zrobiłam research, jeśli chodzi o ceny oraz ilość wyleczonych pacjentów. Wybrałam Panią Doktor, która wygrywa w obydwu kategoriach. Na wstępie wszystko jest dokładnie omawiane i tłumaczone. Co do samego gabinetu to jest bardzo czysto i profesjonalnie. Pani Doktor ma wieloletnie doświadczenie poparte wieloma kursami, a cierpliwość ma wrodzoną. Z tego co się dowiedziałam to Pani Doktor ma pacjentów nie tylko z Wrocławia czy Polski, ale ludzie specjalnie do niej przyjeżdżają np. z UK. Myślę, że to o czymś świadczy ! Polecam.

Podjęła się leczenia okropnej wady a po 2 latach mam zęby jak nowe. Miła atmosfera i nie rozumiem jak można napisać iż ktoś zrezygnował bo lekarz ma krzywe zęby - idiotyzm. O ile wiem ma wyleczonych paruset pacjętów a to chyba o czymś świadczy.

Miło i szczerze :) Bez większych problemów. Miałam wielką wade zgryzu teraz nic po mnie nie widać . Szczerze polecam

Mimo początkowych obaw zdecydowałam się na leczenie i nie żałuję, naprwdo warto poświęcić te trochę czsu i pieniędzy dla takiego efektu.