lekarz Marzena Bąbińska-Zygmunt

Lekarz medycyny pracy, Internista

Jestem zadowolona z wizyty, doktor szybko postawiła diagnozę i wdrożyła dobre leczenie. Wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze, doktor wzbudza zaufanie.

Prawdziwy lekarz, naprawdę z powołania. Człowiek wie że trafił do kogoś dla kogo nie jest tylko numerkiem karty. Osoba pełna współczucia i zaangażowana w leczenie swoich pacjentów. Pierwsza wizyta u Pani doktor i już nigdzie indziej nie chce chodzić. Serdecznie dziękuję, naprawdę. Faktem jest ze kolejka do doktor się ciągnie, ale w gabinecie człowiek wie. Że na taką wizytę warto chwilę poczekać.

Osoba pełna współczucia i zaangażowana w leczenie swoich pacjentów.
Pierwsza wizyta u Pani doktor i już nigdzie indziej nie chce chodzić.
Serdecznie dziękuję, naprawdę.

Cieszę się, ze trafiłem do pani doktor, jest otwartą osobą i tłumaczy wszystko, tak aby zrozumieć przyczyne choroby. Jestem zadowolony z wizyt

Przemiła lekarka, przeprowadziła dokładny wywiad i zaproponowala skuteczne leczenie. To mila odmiana po poprzednich wizytach u lekarzy w wielkich miastach..

Doktor jest pełna empatii i uprzejmości i co najważniejsze diagnoza stawiana jest trafnie. Czas, ktory Doktor poswieca pacjentowi jest godny podziwu.

Byłam umówiona na badanie wstępne do pracy do szanownej Pani doktor Bąbińskiej, dzień wcześniej przesłałam, zgodnie z prośbą pielęgniarki z którą rozmawiałam przez telefon, skan skierowania, przyszłam przed czasem, ale Pani Doktor miała kogoś u siebie. Gdy pacjent wyszedł odczekałam chwilę, i ośmieliłam się wejść do Pani Doktor, zostałam wyproszona, Pani Doktor rozmawiała przez telefon i jadła. Moja wizyta powinna się rozpocząć 15 minut wcześniej. Po chwili wyszła do mnie i zapytała w jakiej sprawie. Podałam nazwisko, pokazałam skierowanie i Pani doktor stwierdziła, że jest już po mojej godzinie wizyty, a poza tym ona nie ma mojej karty, więc z pewnością nie byłam nawet zapisana. Mówiąc to zabrała torbę i wyszła z gabinetu. Zaczęłam jej tłumaczyć, że umawiałam się poprzedniego dnia telefonicznie i na pewno jestem na liście. Szanowna Pani doktor pofatygowała się z głośnym westchnięciem i poszła sprawdzić czy rzeczywiście jestem na liście. Okazało się, że mnie nie ma. Nie ma. Tak po prostu. Pani doktor nie patrząc nawet na mnie wyszła, zostawiając mnie zdezorientowaną na korytarzu, miło pytając inną pacjentkę o jej samopoczucie. Byłam w szoku. Poprosiłam inną (dla kontrastu przemiłą) Panią, by sprawdziła tę nieszczęsną listę. Okazało się, że moje nazwisko było jak najbardziej wpisane. Dodam, że Pani Bąbińska w swej uprzejmości zaproponowała mi wizytę dnia następnego. Jestem w szoku, że ktoś taki bierze pieniądze za śmieszne podpisanie papierka (70 zł) i tak lekceważy ludzi. Sprawa została zgłoszona do kierownika, mam nadzieję, że zrozumie Pani, że tak się po prostu nie postępuje.

Po wejściu do gabinetu Pani plotkowała sobie przez telefon z koleżanką pytając "jakie ma plany na wakacje?" Przez około 15min. Pomijając to ze czekałam na wizytę 2h ponieważ było lekkie opóźnienie. Zwróciłam uwagę żebyśmy szanowali swoj czas. Pani doktor powiedziała żebym znalazła sobie innego lekarza albo czekała dalej wypraszając mnie z gabinetu. Czekałam cierpliwie, ale gdy przychodziła moja kolej Pani prosiła inne osoby z kolejki umówione na inna godzinę. Zwróciłam uwagę ze byłam umówiona 3h temu, czekając kolejna godzinę i Pani wyprosiła mnie słowami "Pani sobie znajdzie innego lekarza" Nie ...

Nie polecam, nie szanuje swoich pacjentów i jest bardzo niekompetentną osoba.